صفحه نخست / مد و زیبایی / بهترین شیوه های طراحی ناخن / ۹ دلیل برای اینکه زیباترین طراحی را ندارید
9 دلیل برای اینکه چرا طراحی ناخن شما آنطور که می خواهید از آب در نمی آید

بهترین شیوه های طراحی ناخن / ۹ دلیل برای اینکه زیباترین طراحی را ندارید

بهترین شیوه های طراحی ناخن همیشه آسان نیستند.بسیاری از خانم عاشق لاک زدن و طراحی هستند، چه کسی هست که نخواهد مدهای جدید جالب را در خانه امتحان کند؟ اما اگر برای طراحی ناخن حرفه ای دچار مشکل هستید، در اینجا ما به ۹ دلیل برای اینکه چرا طراحی ناخن، آن طور که می خواهیم از آب در نمی آید می پردازیم.

 

ظاهر به هم ریخته

اگر یادتان برود که پس از لاک زدن ناخن ها، رنگ گوشه های ناخن را پاک کنید، ظاهر آن زشت و به هم ریخته می شود. یک برس ابرو سر کج ارزان بگیرید، آن را در پاک کننده رنگ ناخن فرو ببیرید و به وسیله آن، با دقت، رنگ اضافی را از گوشه های ناخن خود پاک کنید.

 

نزدن لایه پایانی مناسب

اگر در آخر، لایه ای از برق ناخن به روی ناخن های بگشید، نه تنها ظاهری حرفه ای پیدا می کند، بلکه باعث می شود لاک، دیرتر پاک شود. ناخنی که لاک رویش پریده باشد، اصلا ظاهر جالبی ندارد.

 

هرچه کم تر، بهتر

اگر تازه کار باشید، برای لاک زدن باید قانون هرچه کم تر، بهتر را رعایت کنید. می توانید با استفاده از پنس مو، چند نقطه روی لاک بگذارید، یا روی لاکی که زده اید، پولک و جواهرات تزئینی بچسبانید

 

رنگ لاکی که به رنگ پوست نمی آید

اگر در عرصه طراحی ناخن تازه کار هستید، و خیلی لاک نمی زنید، بهتر است از رنگ هایی شروع کنید که خیلی جیغ نیستند. رنگ های خنثی یا تقریبا خنثی، رنگ های پایه هستند و اگر اشتباه کنید، خیلی به چشم نمی آید.

 

طراحی ناخنی که به قرم ناخن نمی آید

سعی کنید اگر می خواهید ناخن خود را طراحی کنید، مدلی را انتخاب کنید که ناخنی شبیه به فرم ناخن شما داشته باشد. ناخن های نوک تیز و مثلثی، سطح پایه بزرگ تری نسبت به ناخن های مستطیلی دارند، پس اگر مدل خود را اشتباه انتخاب کنید، نتیجه کاملا متفاوت خواهد شد.

 

استفاده از تکنیک های بسیار سخت

حتی بیشتر طراحان ناخن حرفه ای، برای در آوردن برخی تکنیک ها، مشکل بیشتری دارند. سعی کنید تکنیک هایی را انتخاب کنید که به سطح حرفه ای بدن شما بخورد تا نتیجه عالی از آب در بیاید.

 

استفاده از لاک قدیمی

لاک نیز مانند بقیه لوازم آرایشی، با تاریخ ساخت و انقضا عرضه می شود. لاک های قدیمی و سفت شده، استفاده از آن را سخت تر کرده و نتیجه مانیکور را خراب می کنند. اگر از تازه بودن و قابل استفاده بودن لاک خود مطمئن نیستید، پیش از استفاده آن را در یخجال بگذارید تا غلظتش کم شود. اگر بازهم سفت و غلیظ بود، وقت دور انداختن آن فرا رسیده است.

 

پوست خشک

اگر سعی دارید ناخن خود را مانند یک مدل اینستاگرامی در بیاورید اما موفق نمی شوید، شاید به دلیل پوست خشک شما باشد. هر شب قبل از خواب و هر بار، پیش از استفاده از لاک ناخن، از کرم مرطوب کننده دست استفاده کنید.

 

عدم استفاده از لایه رنگ پایه

اگر فکر می کنید رنگ پایه، مهم نیست، بهتر است در تصمیم خود تجدید نظر کنید. این کار باعث می شود که ناخن های شما لکه دار نشود و سر طراحی ناخن شما نیز پریده نباشد.

 

اختصاصی سایت روز خوش / ترجمه تحریریه سایت روز خوش

*انتشار مطالب اختصاصی سایت روز خوش در رسانه های دیگر، فقط با قراردادن “هایپرلینک منبع” در بازنشر مجاز است.

در همین رابطه

جوانترین میلیاردر آمریکا / کایلی جنر ۲۰ساله میلیارد جدید آمریکایی

جوانترین میلیاردر آمریکا / کایلی جنر ۲۰ساله میلیارد جدید آمریکایی مجله معتبر فوربس کایلى جنر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *