صفحه نخست / بین الملل / بهترین پیتزا فروشی ها در آمریکا / رتبه بندی ۱۰ پیتزا فروشی برتر در ایالات متحده
بهترین پیتزا فروشی ها در آمریکا/ رتبه بندی 10 پیتزا فروشی برتر در ایالات متحده

بهترین پیتزا فروشی ها در آمریکا / رتبه بندی ۱۰ پیتزا فروشی برتر در ایالات متحده

بهترین پیتزا فروشی ها در آمریکا / رتبه بندی ۱۰ پیتزا فروشی برتر در ایالات متحده

احساس می کنم که این مطلب بحث برانگیز خواهد بود زیرا هر شخص پیتزای محبوب خود را دارد. شهروندان نیویورک تمایل زیادی برای خوردن پیتزا در خارج از رستوران های زنجیره ای دارند، اما ساکنین قسمت مرکزی ایالات متحده آمریکا، که از سمت شیکاگو نیامده اند، بسیاری از وعده های غذایی خود را در طول سال در رستوران پیترا هات (Pizza Hut)صرف می کنند. با در نظر گرفتن هزینه ی پیتزا و مزه ی آن، این ۱۰ رستوران زنجیره ای در آمریکا بالاترین رتبه را از ان خود می کنند. نظر شما چیست؟

 

چاک چیز

این رستوران شاید بهترین پیتزایی که تا به حال خورده اید را ارائه نکند. اما یک انتخاب قابل اطمینان در شب تولد است که می توان هم پیتزایی خوشمزه خورد و هم از سرگرمی های دیگر آن روز به خصوص غافل نشد.

 

پیتزای سی سی

بهترین نکته در مورد این رستوران قیمت آن است. شما حتی با پول کمی که در اختیار دارید می توانید یک پیتزای کامل بخرید. پیتزای این رستوران خوب است و اگر بخواهید از نظر قیمت نگاه کنید، انتخاب خوبی بنظر خواهد رسید.

 

سزار کوچولوها

بودن در این رستوران همیشه حس خوبی در شما ایجاد می کند. اگر همیشه پپرونی را انتخاب کنید، چربی خیلی بالایی دریافت نمی کنید و در سطح ایده آلی نمکی است.

 

دومینو

پیتزای این رستوران همیشه شما را شگفت زده می کند و من همیشه مشتاقم تا غذای خود را از این رستوران سفارش دهم. سسی که این رستوران بر روی پیتزای خود استفاده می کند بسیار خوش طعم است، این سس حاوی ترکیبی از گوجه فرنگی و مقداری سیر است. به به!

 

پیتزا هات

هر زمان که به این رستوران می آییم، آنقدر می خوریم که نفسمان بالا نمی آید. خمیر پیتزای این رستوران عالی است. وقتی که مشغول خوردن آن می شویم، هیچ کس نمیتواند جلوی خوردن ما را بگیرد حتی خودمان. افرادی که علاقه ی زیادی به پنیر دارند، می توانند این پیتزا را با خیال راحت امتحان کنند. چون وقتی آن را داخل خمیر می گذارند بسیار خوشمزه تر هم می شود.

 

 

بلیز پیتزا

سس سفید این رستوران بسیار خوشمزه است. زیرا خامه ای که از آن استفاده می کند، چندان سنگین نیست. تمام پیتزاهای این رستوران عالی است، اما سس سفید آن چیز دیگری است.

 

اِسبرو

اِسبرو (SBARRO)یک رستوران عالی و انتخابی خوب برای سرو میان وعده است. زمانی که در فروشگاه هستید، یا برای رفتن عجله دارید، می توانید از این رستوران پیتزا سفارش می دهد، زیرا قیمت آن مناسب است و تکه های پیتزا همیشه داغ و نرم است.

 

اونو پیزریا اند گریل

اگر علاقه ی خاصی به پیتزای کلفت دارید،  این رستوران براس شما مناسب است چرا که رستوران اونو یک چنین پیتزایی را به بهترین شکل درست می کند. اگر می خواهید پیتزای کلفت تهیه نمایید، تنها باید به سراغ این رستوران بیایید. این رستوران در شیکاگو و حتی در کل آمریکا تک است. توقع نداشته باشید که بتوانید تمام این پیتزا را در یک وعده تمام کنید، هر تکه از این پیتزا حاوی مقدار پنیر، سس و خمیر فراوان است.

 

کالیفرنیا پیتزا کیچن

این رستوران در زمینه ی فروش پیتزا تنوع زیادی دارد. پیتزای مورد علاقه بسیاری از مشتریان این رستوران، پیتزای مرغ تایلندی است. این پیتزا حاوی سس بادام زمینی خوشمزه ای است. معمولا من از وجود مرغ در پیتزا خوشم نمی آید، اما این رستوران چنان پیتزا را کوچک درست می کند که خوردن آن بسیار ساده می شود. من عاشق این مدل پیتزا هستم.

 

پاپا جان

من فکر می کنم که شیرینی موجود در سس این رستوران، آن را محبوب کرده است. شاید هم از کره ی سیر استفاده می کنند. این پیتزا فروشی همواره رستوران مورد علاقه ی بسیاری از مشتریان بوده است. خمیر پیتزای آن بسیار خوشمزه بوده و پف زیادی دارد. در این رستوران، نسبت سس، پنیر و خمیر پیتزا بسیار خوب رعایت می شود.

 

اختصاصی سایت روز خوش / ترجمه تحریریه سایت روز خوش

*انتشار مطالب اختصاصی سایت روز خوش در رسانه های دیگر، فقط با قراردادن “هایپرلینک منبع” در بازنشر مجاز است.

در همین رابطه

معرفی دسر های خوشمزه اروپایی / ۱۰ دسر خوشمزه

معرفی دسر های خوشمزه اروپایی / ۱۰ دسر خوشمزه به گزارش سایت خبر روز خوش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *