صفحه نخست / بین الملل / اسرار زندگی شخصی پوتین فاش شد / طلاق او از همسرش چگونه انجام شد؟
اسرار زندگی شخصی پوتین

اسرار زندگی شخصی پوتین فاش شد / طلاق او از همسرش چگونه انجام شد؟

اسرار زندگی شخصی پوتین ، قدرتمند ترین مرد روسیه و شاید جهان برای همه جذاب است. زمانی که بحث در مورد سیاست و تجارت باشد، چیزهای زیادی در مورد ولادمیر پوتین می دانیم. اما در مورد خانواده ی او و بخصوص لادمیا اوکرتنیا همسر سابق پوتین اطلاعی نداریم. اگرچه همسرسابق دیکتاتور روسی در طول سال های اخیر به سر تیتر خبرها آمده است و اطلاعاتی در مورد ازدواج آنها در حال برملا شدن هستند.

 

اولین نکته که باید بدانید این است که  لادمیا این مرحله را پشت سر گذاشته است

ازدواج مجدد مسئله ای بوده که خانم پوتینای سابق را در مرکز توجه قرار داده است. در سال ۲۰۱۶ مشخص شد که این خانم ۵۷ ساله با آرتور ارکرتنی تاجر که از او ۲۰ سال کوچکتر است، ازدواج کرده است. داستان ازدواج در کنار این خبر منتشر شد که آنها صاحب یک ویلای بسیار گرانقیمت در کشور فرانسه هستند.

 

طلاق او از پوتین در مراسم رقص باله اعلام شد

ولادمیر و لادمیا جدایی خود را به شکلی بسیار عجیب و غریب در سال ۲۰۱۳ اعلام کردند. این دو در حین مراسم باله در محل کاخ کرملین حاضر شده و در زمان تنفس اجرا تایید کردند که می خواهند از یکدیگر طلاق بگیرند.

 

او در زمان زندگی با پوتین کمتر دیده شده است

همانطور که قبلا بیان شد، لادمیا در زمان زندگی با پوتین کمتر در معرض انظار عموم قرار گرفته است. اگرچه گزارش شده که این ایده اساسا از طرف پوتین بوده است. منطق پوتین آن بود که یک همسر نباید خیلی خود را نشان دهد. همچنین گزارش شده که لادمیا آرزوهای دیگری در سر داشته است.

 

شایعه شده بود که او به یک صومعه نقل مکان کرده است

از آنجاییکه لادمیا خیلی به ندرت دیده می شد، شایعاتی دامن زده شد مبنی بر اینکه آیا او و پوتین اصلا با یکدیگر زندگی کرده اند یا خیر. در رسانه های داخلی روسیه هم مطالبی وجود داشت مبنی بر اینکه پوتین او را به یک صومعه فرستاده است. اگرچه اثباتی برای اینگونه مسائل وجود ندارد.

 

او از بانوی اول بودن لذتی نمی برد

با اینکه لادمیا کمتر در معرض انظار عموم قرار می گرفت، مشخص شده است که او دوست نداشته بانوی اول روسیه باشد. او برای این نقش آمادگی نداشته و همسر رئیس جمهور بودن نزد او فاقد ارزش بوده است.

 

عشق و علاقه ای بین آن دو وجود نداشته است

هنوز در مورد اختلافات این زوج مطلبی منتشر نشده، اما بدیهی است که پوتین در این رابطه خیلی به همسر خود محبت نکرده است. در سال ۲۰۱۳ گزارش شد که لادمیا به آیرینی به یک نویسنده آلمانی گفته است که همسرش یک خون آشام است. پوتین در پاسخ اعلام کرد که اگر پیش بتواند سه هفته با لادمیا زندگی کند و دوام بیاورد، شایسته گرفتن مدال است.

 

شایعاتی در مورد خیانت وجود داشت

مطمئنا ازدواج ولادمیر و لادمیا با حواشی پیرامون خیانت پوتین تیره تر شده بود. در این حواشی نام آلینا کاباوا قهرمان ژیمناستیک مطرح بود، که در سال ۲۰۰۸ و قبل از طلاق ولادمیر و لادمیا با پوتین ارتباط داشته است. کاباوا این رابطه را انکار کرده است، اگرچه شایعاتی وجود دارند که این دو از قبل با یکدیگر ازدواج کرده و حتی یک خانواده مخفی تشکیل داده اند.

 

لادمیا تنها کسی نیست که حضورش محرمانه بوده است

ولادمیر و لادمیا دو دختر بزرگ به نام ماریا و کاترینا دارند، آنها در دهه ی ۱۹۸۰ به دنیا آمدند. این دو حتی از لادمیا هم مخفی تر بوده اند. هر دو دختر با اسامی قلابی به دانشگاه رفتند تا کسی آنها را نشناسد.

 

منبع : چیت شیت / نویسنده گلنا گلدمن

اختصاصی سایت روز خوش / ترجمه تحریریه سایت روز خوش

*انتشار مطالب اختصاصی سایت روز خوش در رسانه های دیگر، فقط با قراردادن “هایپرلینک منبع” در بازنشر مجاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *