صفحه نخست / سرخط اخبار / اشتباهات داوری علیه رئال / مادریدی ها چند امتیاز از دست داده اند؟

اشتباهات داوری علیه رئال / مادریدی ها چند امتیاز از دست داده اند؟

اشتباهات داوری علیه رئال  مادرید در فصل جاری بسیار اعجاب آور بوده است و ضررهای بسیاری به این تیم متمول اسپانیایی زده است. رسانه های اسپانیا به گزارشی در این خصوص پرداخته اند و پرسیده اند این تیم تاکنون چند امتیاز از دست داده است؟

به گزارش سرویس ورزش سایت روزخوش به نقل از وبسایت رسمی برنامه نود – هیچ ضربه پنالتی به سود رئال مادرید در این فصل از لالیگا گرفته نشده است.

به گزارش وبسایت نود، به نظر می رسد چند پنالتی صد در صد برای لوس بلانکوس در این فصل گرفته نشده است.

به نقل از وبسایت  آ اس، به بررسی وضعیت رئال مادرید و همچنین اشتباهات داوری به ضرر این تیم می پردازیم.

والنسیا

در اواخر ماه آگوست رئال مادرید میزبان والنسیا بود. در این دیدار دنی پارخو هافبک والنسیا با کشیدن پیراهن بنزما مانع از ادامه حرکت او شد، ولی داور مسابقه فرناندو بربالان اعلام ضربه پنالتی نکرد. مادرید دو امتیاز خانگی را از دست داد.

لوانته

در دیدار هفته سوم مقابل لوانته در سانتیاگو برنابئو، باز هم خطای واضح چما مدافع لوانته بر روی تئو هرناندز مدافع رئال گرفته نشد. هرناندز هرناندز این صحنه را پنالتی نمی دانست و رئال باز هم دو امتیاز دیگر را از دست داد.

رئال بتیس 

یک بازی خانگی دیگر این بار در مقابل رئال بتیس برگزار شد. این دیدار با نتیجه ۱-۰ به سود مهمان خاتمه یافت. اما داور این مسابقه آقای ماتئو لاهوز تصمیمات جنجالی زیادی در این مسابقه گرفت. طبق گزارش وبسایت AS سه پنالتی به سود شاگردان زیدان اعلام نشد. اولین صحنه این بازی به درگیری مارسلو و خاوی گارسیا مربوط می شود. در این صحنه خاوی گارسیا با یک تکل خشن قوزک پای مارسلو را مورد هدف قرار داد. در صحنه دوم نیز بار دیگر بازیکن سابق رئال مادرید با گرفتن کمر و پشت کریستیانو رونالدو باعث سرنگونی او شد و در صحنه سوم نیز ضربه رونالدو به دست مدافع بتیس برخورد کرد. اما هیچ کدام از این ها برای ماتئو لاهوز کافی نبود تا یک پنالتی به سود رئال مادرید بگیرد.

لاس پالماس

یک بازی دیگر در برنابئو و دو پنالتی اعلام نشده به ضرر میزبان. داور مسابقه سانچز مارتینز بود. اولین صحنه بحث برانگیز این بازی، درگیری کاسمیرو با میشل در محوطه جریمه بود. در این صحنه بسیار واضح بود که میشل با خطا کاسمیرو را متوقف کرده است. چند دقیق بعد نیز مائوریسیو لموس با یک تکل، ناچو مدافع رئال مادرید را از کار انداخت.

اتلتیکو مادرید

دربی شهر مادرید در ورزشگاه واندا متروپولیتانو با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید. داور مسابقه آقای بردالان بود که سه پنالتی به سود مهمان اعلام نکرد. در صحنه اول لوکاس هرناندز با پا به صورت راموس ضربه زد. این ضربه هرناندز باعث شد تا راموس نتواند به بازی در نیمه دوم ادامه دهد. در صحنه دوم سانتر رونالدو به دست دیگو گودین برخورد کرد. نکته جالب توجه دید خوب آقای بردالان داور مسابقه در این صحنه بود. اما باز هم اعلام ضربه پنالتی نکرد. در صحنه سوم نیز خطای واضح تورس روی ناچو باعث نشد تا داور مسابقه پنالتی ای به سود مهمان بگیرد تا رئال مادرید دو امتیاز دیگر از دست بدهد.

رئال مادرید در حال حاضر ده امتیاز با صدر جدول فاصله دارد. شاید اگر تصمیمات داوری به ضرر این اعلام نمی شد، شاگردان زیدان در فاصله یک امتیاز بارسلونا قرار داشتند.

منبع : وب سایت نود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *