صفحه نخست / بین الملل / مایکل مور و ترامپ کماکان دعوا می کنند/ ریاست جمهوری تو مانند یک بمب است
مایکل مور و ترامپ کماکان دعوا می کنند/ ریاست جمهوری تو مانند یک بمب است

مایکل مور و ترامپ کماکان دعوا می کنند/ ریاست جمهوری تو مانند یک بمب است

مایکل مور و ترامپ کماکان به دعوای لفظی و توئیتری علیه یکدیگر ادامه می دهند. در آخرین مورد مایکل مور به ترامپ پاسخ داد: ریاست جمهوری تو مانند یک بمب است

مایکل مور فیلمساز و فتنه انگیز لیبرال، این هفته و پس از آنکه رئیس جمهور برنامه برودوی ضد ترامپ او را به یک بمب تشبیه کرد و به دروغ گفت که این برنامه به اجبار پایان پذیرفته است، پاسخ او را داد.

مور در شنبه شب این توییت را نوشت “تو برنامه ی موفق برودوی من را با ریاست جمهوری خود اشتباه گرفته ای! ریاست جمهوری تو مانند یک بمب است و به زودی پایان می یابد”

زمانی که برنامه مایکل مور به نام “مضمون تسلیم من” در ماه می آغاز به کار کرد، قرار بود که تنها به مدت ۱۲ هفته به نمایش درآید. پیش نمایشها در ۲۸ جولای و در تئاتر بلاسکو آغاز شد و خود نمایش به طور رسمی در ۱۲ آگوست شروع شد و در ۲۲ اکتبر پایان پذیرفت. روی هم رفته این برنامه ۴.۲ میلیون دلار درآمد داشت و ۷۴۷۸۷ نفر آن را دیدند. به عبارت دیگر این برنامه اصلا “بمب” و یا یک برنامه “کاملا موفق” نبود.

مور، که یکی از منتقدان صریح ترامپ است، به انتقاد از ریاست جمهوری آشفته ی ترامپ پرداخت.

مور در توییت خود نوشت : “امروز، یک نیروی نظامی آمریکایی کشته و ۶ نفر در جنگ افغانستان مجروح شدند. شما، شمای رئیس جمهور، حتی ازین موضوع خبر هم ندارید. من ستاره ی برنامه برودوی هستم و حدس میزنم که این موضوع شما را بیشتر اذیت می کند. تاسف بار است …هیئت عالی منصفه دادستان مولر اولین کیفرخواست جنایی حکومت شما را تایید کرده اند. آیا تلاش می کنی تا حواس ما را از این حقیقت به جای دیگری پرت کنی؟”

این توئیت ها را در زیر بخوانید:

هیچ ربطی به ریاست جمهوری من ندارد، باید بگویم که برنامه آشفته ی مایکل مور یعنی برودوی یک بمب بوده و مجبور شدند که آن را ببندند. غم انگیز است.

دونالد ترامپ، ۲۸ اکتبر ۲۰۱۷

 • تو برنامه ی موفق برودوی را با ریاست جمهوری خود اشتباه گرفته ای! ریاست جمهور تو مانند یک بمب است و به زودی پایان می یابد

مایکل مور، ۲۹ اکتبر ۲۰۱۷

 • امروز، یک نیروی نظامی آمریکایی کشته و ۶ نفر در جنگ افغانستان مجروح شدند. شما، شمای رئیس جمهور، حتی ازین موضوع خبر هم ندارید

ماکیل مور، ۲۹ اکتبر ۲۰۱۷

 • من ستاره ی برنامه برودوی هستم و حدس میزنم که این موضوع شما را بیشتر اذیت می کند. تاسف بار است

ماکیل مور، ۲۹ اکتبر ۲۰۱۷

 • هیئت عالی منصفه دادستان مولر اولین کیفرخواست جنایی حکومت شما را تایید کرده اند. آیا تلاش می کنی تا حواس ما را از این حقیقت به جای دیگری پرت کنی؟

ماکیل مور، ۲۹ اکتبر ۲۰۱۷

 • ۳۸ روز پس از توفان ماریا. ۴/۳ آمریکایی ها اصلا برق ندارند. هنوز هم ناراحتی که چرا افراد زیادی برنامه ی مرا می بینند. تاسف بار است.

مایکل مور، ۲۹ اکتبر ۲۰۱۷

 • آنها می گویند که توییتر حواس تو را از ریاست جمهوری پرت کرده است. اما توییتر ریاست جمهوری توست! این تمام چیزی است که تو می دانی. #بازنده!

مایکل مور، ۲۹ اکتبر ۲۰۱۷

 • و الان، در این آخر هفته، من آخرین حواس پرتی تو از جرائمی که مرتکب شده ای بودم. آها! جمعیت زیادی با خوشحالی هر شب برنامه ی من را می بینند و تو شکست خورده ای!

مایکل مور، ۲۹ اکتبر ۲۰۱۷

 • این برنامه پر درآمدترین برنامه غیر موزیکال تابستان بوده است آن هم با وجود صندلی های ارزان ۲۹ دلاری و بلیت های رایگان برای دانشجویان ، برای اینکه همه بیایند.

مایکل مور، ۲۹ اکتبر ۲۰۱۷

 • همانطور که در اول می اعلام شد، این برنامه قرار بود فقط ۱۲ هفته برگذار شود، آنهم به خاطر تعهد من نسبت به سریال های تلویزیونی و فیلم جدید خودم.

مایکل مور، ۲۹ اکتبر ۲۰۱۷

 • دونالد، در برنامه برودوی، آنها به آن “با قسمت های محدود” می گویند، درست همانچیزی که ما می خواهیم ریاست جمهوری تو را به آن تبدیل کنیم.

مایکل مور، ۲۹ اکتبر ۲۰۱۷

 • حداقل الان، می دانم که هنوز هم در کاخ سفید یک طرفدار دارم (جارد! از حمایت مسلم تو بسیار سپاسگذارم)

مایکل مور، ۲۹ اکتبر ۲۰۱۷

اختصاصی سایت روز خوش / ترجمه تحریریه سایت روز خوش

*انتشار مطالب اختصاصی سایت روز خوش در رسانه های دیگر، فقط با قراردادن “هایپرلینک منبع” در بازنشر مجاز است.

در همین رابطه

پاسخ محمد جواد ظریف بر پیشنهاد مذاکره ترامپ / اینها نمایش تبلیغاتی و ادعاست

پاسخ محمد جواد ظریف بر پیشنهاد مذاکره ترامپ / اینها نمایش تبلیغاتی و ادعاست وزیر امور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *