صفحه نخست / هنر / سلبریتی های هالیوودی با سبک زندگی متفاوت از هالیوود/ این افراد خارج از دسترس هستند
سلبریتی های هالیوودی

سلبریتی های هالیوودی با سبک زندگی متفاوت از هالیوود/ این افراد خارج از دسترس هستند

سلبریتی های هالیوودی با سبک زندگی متفاوت از هالیوود تعدادشان انگشت شمار است.خارج از دسترس یعنی چه؟

بسیار خوب، در روزگاری که ما به شدت به فناوری وابسته شده ایم، سخت است بفهمیم که چه کسی خارج از دسترس زندگی می کند. می توان عبارت خارج از دسترس را به عنوان حالتی تعریف کرد که شخص حضور کمی در رسانه های اجتماعی داشته و یا ترجیح داده است که در مرکز تجارت سلبریتی های هالیوودی یعنی لوس آنجلس زندگی نکند.

زمانی که مشهور می شوید، دیده شدن به کاری آسان تبدیل می شود، اما اگر بخواهید در دسترس نباشید و زندگی آرام به دور از هیاهوی سلبریتی ها داشته باشید چه طور؟ یا زمانی که تنها می خواهید از تمام پیچیدگی ها و مشکلات در چشم بودن فرار کنید. برای این کار احتمالا به سراغ مکانی می روید که توجه کمی را به خود جلب کنید و هروقت که خودتان خواستید در انظار عمومی حاضر می شوید. در سال ۲۰۱۷ ما به این نوع زندگی، دور از دسترس می گوییم.

کدام سلبریتی های هالیوودی خارج از دسترس زندگی می کنند؟ چه افرادی به رسانه ی اجتماعی پاسخ منفی می دهند و چه کسانی خارج از سبک زندگی هالیوودی زندگی می کنند. بسیار خوب، ادامه ی متن را بخوانید تا شگفت زده شوید.

 

  1. جولیا رابرتس

جولیا رابرتس بین مخفی شدن از انظار عموم و ظاهر شدن در برابر آن تعادلی برقرار کرده است. در ماه ژوئن سال ۲۰۱۷ این چنین گزارش شد که رابرتس در مالیبو در نزدیکی لس آنجلس زندگی می کند. این مکان به مقدار کافی از لس آنجلس دور است تا یک خلوت تنهایی را برای رابرتس بسازد.

 

  1. بروس ویلیس

بر اساس گزارشات بروس ویلیس خانه ای در لس آنجلس دارد، اما به هیچ وجه آن را رسانه ای نکرده است. ویلیس املاکی در نیوجرسی، بدفورد و نیویورک داشته و حضور او در املاک نیویورک بیشتر از خانه ی او در لوس انجلس بوده است. جالب است که ویلیس هنوز هم مزرعه ای در آیداهو داشته و زمانی سعی داشته آن را بفروشد. این امر به این معناست که او علاقه دارد در مکان هایی زندگی کند که دور از حواشی دنیا باشد.

 

  1. نیکول کیدمن

نیکول کیدمن ترجیح داده است تا زمانی دور از حواشی هالیوود زندگی کند. پس از ازدواج او با کیت اربن در سال ۲۰۰۶، نیکول در نشویل، تنسی ساکن شد تا اربن بتواند در مرکز صنعت موسیقی کشور زندگی کرده و به آهنگسازی بپردازد.

 

  1. رابرت ردفورد

رابرت ردفورد، افسانه ی هالیوود، سال ها قبل از لوس انجلس خارج شد و اکنون یکی از مشهورترین و محبوبترین ساکنین شهر ساندنس در یوتا است.

 

  1. جان تراولتا

جان تراولتا مدت های مدیدی است که در لوس انجلس زندگی نکرده است. او در عوض ترجیح داده که در فلوریدا ساکن شود. ما می دانیم که تا اواخر ماه فوریه سال ۲۰۱۷ در مکانی زندگی کرده است که سابقا یک فرودگاه بوده و یا خانه ای است که برای انبار کردن هواپیماهای وی، آن را بزرگتر کرده اند.

 

  1. ساندرا بولاک

زمانی که ساندرا بولاک در فیلم های روی پرده ی سینما حضور ندارد، دور از دسترس انظار عمومی قرار می گیرد. او خانه ای در لوس آنجلس دارد، اما با احتمال زیاد در خانه ای در نیو اورلان زندگی می کند. او از سال ۲۰۰۹ در آنجا ساکن شده است.

 

  1. ادل

ادل، کسی که با آلبوم های خود نظر طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است، ترجیح داده که در مکانی ساکت در حومه ی لندن و دور از فضای شهری زندگی کند. او برای حفظ شهرت خود اصلا به رسانه های اجتماعی تکیه نکرده و از موسیقی و مهارت خود برای این کار استفاده می کند.

اختصاصی سایت روز خوش / ترجمه تحریریه سایت روز خوش

*انتشار مطالب اختصاصی سایت روز خوش در رسانه های دیگر، فقط با قراردادن “هایپرلینک منبع” در بازنشر مجاز است.

در همین رابطه

متن جنجالی و توهین امیز کیهان علیه لیلا حاتمی / تعبیر زشت کیهان از لیلا حاتمی

متن جنجالی و توهین امیز کیهان علیه لیلا حاتمی / تعبیر زشت کیهان از لیلا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *