صفحه نخست / سرخط اخبار / گشت ارشاد در خیابان ولیعصر / برخی کافی شاپ ها گارسون خانم دارند

گشت ارشاد در خیابان ولیعصر / برخی کافی شاپ ها گارسون خانم دارند

گشت ارشاد در خیابان ولیعصر / برخی کافی شاپ ها گارسون خانم دارند

گشت ارشاد نیروی انتظامی در خیابان ولیعصر حضور دارد و اعلام کرده است مورد ناهنجاری شدید اخلاقی از جمله استقرار دو جنسه مشاهده نکرده است و فقط بعضی از دانشجویان دانشگاه هنر با پاششی نامناسب در حال تردد بودند که به آنها نیز تدکر داده شده است . همچنین گشت ارشاد از رستوران هایی که برخلاف قانون گارسون خانم دارند نیز گفته است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس از حضور منظم گشت امنیت اخلاقی در محدوده خیاباب ولیعصر تهران حد فاصل خیابان طالقانی تا انقلاب خبر داد.

به گزارش ایلنا، مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ درخصوص مطلب منتشر شده در فضای مجازی که گفته بود “پلیس هم جرات ورود به این خیابان را ندارد” علام کرد: طی بازدیدهای مکرر انجام شده توسط پلیس محرز شد؛ حد فاصل خیابان طالقانی تا انقلاب موارد ناهنجار شدید اخلاقی از جمله استقرار “دو جنسه ها” و… مشاهده نشده است.

بنا بر اعلام این مرکز؛ طی بازدیدها و بازرسی ها از محل و کافی شاپ های موجود در آن محدوده، مشخص شد که برخی از آنها فاقد پروانه کسب بوده و برخی نیز خلاف مقررات، از خانم ها به عنوان گارسون استفاده می کنند که تذکرات لازم داده شد و نسبت به اِعمال قانون واحدهای متخلف نیز اقدامات لازم صورت می گیرد.

شایان ذکر است: برخی از دانشجویان که به واسطه استقرار دانشکده های هنر در آنجا تردد می کنند از پوشش نامناسب ظاهری برخوردار بوده و شئونات اسلامی و اخلاقی را رعایت نمی کنند که ارشاد و تذکرات لازم نیز در این خصوص داده شد؛ هر چند که خودروهای امنیت اخلاقی همواره در محدوده، در حال گشت زنی هستند و با جرایم مشهود در سطح خیابان از نظارت بر اماکن و صنوف و تعرض برخی از اراذل و اوباش به حریم خصوصی مردم گرفته تا شبکه های فساد و توزیع مواد مخدر و… برخورد قانونی می کنند.

منبع: عصرایران

در همین رابطه

تعداد بی حجابان ایران چقدر است / گزارشی کامل از حجاب و نقش دولت در آن

تعداد بی حجابان ایران چقدر است / گزارشی کامل از حجاب و نقش دولت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *