صفحه نخست / سرخط اخبار / کولری مناسب برای تابستان داغ/این کولر هارا پدر ها هم خاموش نمیکنند

کولری مناسب برای تابستان داغ/این کولر هارا پدر ها هم خاموش نمیکنند

کولری مناسب برای تابستان داغ/این کولر هارا پدر ها هم خاموش نمیکنند

شاید الان که در حال خواندن این مطلب هستید، قطعی های برق ناشی از گرما و مصرف بی رویه هموطنان را در شهرتان تجربه کرده باشید. با بالاتر رفتن درجه هوای سالانه به صورت میانگین، میزان استفاده از کولرهای انواع مختلف توسط شهروندان بیشتر می‌شود و دیگر کسی به پنکه های سقفی راضی نیست.

به یاد داشته باشید که در کنار استفاده از کولرهای سرمایشی می توانید با عایق بندی در و پنجره ها، رطوبت سنج ها، سیستم های تهویه مطبوع، نیز گرمای هوای داخل منزل را تا حدودی کم کنید و به مصرف بهینه برق کمک کنید.

خنک کردن فضا یکی از بخش های مهم خصوصا برای خوابی آرامش بخش است. برای جریان داشتن هوای سرد در فضای منزل یکی از بهترین ابزارها استفاده از کولرهای آبی ایستاده یا رومیزی است که در زیر به دو نوع از این کولرهای مدرن اشاره می شود.

یکی از این کولرها کولر هوایی LUMA Comfort است که می توانید با بودجه ای معقول آن را تهیه کنید. این کولر با اندازه ای که دارد می تواند در هر جایی مورد استفاده قرار بگیرد. این کولر با یک فن ۵۰ وات برای دمیدن هوای سرد با کمک آب به خنک شدن هوای اتاق کمک می‌کند.

در این کولر، آب در فضای تانکر مانندی ذخیره می‌شود و حتی می‌توانید برای خنک تر شدن داخل ان را با یخ پر کنید. این کولر تبخیری در آب و هوای گرم و خشک بهتر کار می‌کند و دارای یک فیلتر گرد و غبار است که حتی آلودگی هوا را نیز بهینه می‌سازد. این کولر به قیمت ۱۵ دلار قادر است اتاق های بزرگ تا ۲۵۰ فوت را نیز خنک کند.

کولر دیگری که قیمت کمتری دارد و تنها ۳۴ دلار قیمت دارد، DigitalBoy است که می‌تواند به عنوان یک کولر قابل حمل در دسترس تمامی اهالی منزل قرار گیرد. این واحد خنک کننده تبخیری شبیه به یک دستگاه رومیزی است که برای اتاقها یا فضاهای کاری کوچک مناسب است. کولر دیجیتال بوی دسکتاپی با انرژی کمی که مصرف می‌کند، می‌تواند در عین خنک کردن محیط اطراف، در مصرف برق نیز صرفه جویی کند.

مخزن آبی در فضای پشت این کولر برای بارگیری سریع و آسان در دسترس قرار گرفته است. کافیست که این کولر را با آب سرد پر کرده، ان را روشن کنید و اجازه دهید که تکنولوژی خود تبخیری به کاره خود ادامه دهد. همچنین این کولر دارای تکنولوژی تخلیه اتوماتیک نیز می‌باشد. با کمک سیستم تخلیه اتوماتیک، دیگر نیاز نیست که نگران ورود و خروج آب به این کولر باشید. بنابراین اگر در اتاق کار خود سیستم HVAC یا هر خنک کننده دیگری ندارید، خوب است که کولر آبی شخصی و رومیزی Digitalboy را با قیمت ۳۴ دلار از آمازون تهیه کنید.

منبع:کالاسودا

در همین رابطه

مشکل سربازی ۷ بازیکن تیم ملی ایران حل شد / بازیکنان تیم ملی بعد از ۳۰ سالگی سرباز میشوند

مشکل سربازی ۷ بازیکن تیم ملی ایران حل شد / بازیکنان تیم ملی بعد از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *