صفحه نخست / سرخط اخبار / چرا نخبه های ایرانی به ایران بازنمیگردند / برترین نخبه های ایران در خارج از کشور+فیلم

چرا نخبه های ایرانی به ایران بازنمیگردند / برترین نخبه های ایران در خارج از کشور+فیلم

چرا نخبه های ایرانی به ایران بازنمیگردند / برترین نخبه های ایران در خارج از کشور+فیلم

با پیروزی کوچر بیرکار این سوال به ذهن بسیاری از ما میآید که آیا امکان بازگشت چنین استعداد هایی به ایران هست؟ ایران هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان ودانش اموزان خوب خود را بدلیل مشکلات اقتصادی و حمایت نکردن این نخبگان از دست میدهد و این افراد نخبه از کشور به کشور های اروپایی و امریکا جایی که قدر استعداد های آن ها  را بخوبی میدانند .

سوالی که مطرح است دولت ایران هزینه بسیاری برای رسیدن این افراد به این سطح علم میرساند اما هیج برنامه ای برای آینده آن ها ندارد  وهمین سبب نارضایتی و دلخوری این استعداد ها میشود و این افراد فرار را بر قرار ترجیح میدهند.

افرادی که امروزه در خارج جز بهترین افراد از نظر علمی هستند وجایزه هایی بسیاری برده اند و میتوان کمک شایانی به مملکت خود بکنند و تنها نیازمند اندکی حمایت و توجه هستند .

همینطور جوانان دیگری که هر سال از ایران میروند، نخبگانی که جایگزینی آن ها سخت است و براحتی میتوان از آن ها بهره برد ولی با سیاست های اشتباه آن ها را از کشور فراری میدهیم.

در ویدئو قرار داده شده به معرفی بهترین نخبگان ایرانی در خارج از کشور میپردازد ویدئویی که علاوه بر افتخار ، حسرت فراوانی را برای ما بهمراه می آورد

در همین رابطه

خلاصه از زندگی کوچر بیرکار،ریاضی دان ایرانی / پشت پرده تغییر نام کوچر بیرکار چیست

خلاصه از زندگی کوچر بیرکار،ریاضی دان ایرانی / پشت پرده تغییر نام کوچر بیرکار چیست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *