صفحه نخست / سرخط اخبار / پیش بینی آب و هوای چند روز آینده ایران / احتمال گرد وغبار در شرق ایران

پیش بینی آب و هوای چند روز آینده ایران / احتمال گرد وغبار در شرق ایران

پیش بینی آب و هوای چند روز آینده ایران / احتمال گرد وغبار در شرق ایران

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش هوای تهران در روزهای آتی خبر داد.

به گزارش مهر، احد وظیفه با اشاره به وضعیت آب و هوایی کشور گفت: براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی و داده‌های هواشناسی طی سه روز آینده در برخی مناطق شمال غرب، ارتفاعات البرز و برخی نقاط سواحل دریای خزر افزایش ابر، رگبار پراکنده و در شمال غرب گاهی با رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: پنجشنبه (۱۱مرداد) و جمعه(۱۲مرداد) برای برخی از نقاط هرمزگان،؛ جنوب کرمان و جنوب شرق فارس افزایش ابر،‌ رگبار و رعدوبرق رخ خواهد داد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی افزود: طی سه روز آینده برای استان‌های واقع در شرق و جنوب شرق به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید همراه با گردوخاک و کاهش دید و در همین مدت برای استان‌های واقع در جنوب غرب وزش باد در برخی مناطق همراه با گردوغبار پیش‌بینی می‌شود.

وی در پایان به وضعیت جوی تهران نیز اشاره کرد و گفت: برای تهران نیز در روز پنجشنبه (۱۱ مرداد) آسمانی صاف گاهی وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۷ و ۲۷ درجه سانتی‌گراد در روز جمعه (۱۲ مرداد) آسمانی صاف همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۸ و ۲۸ درجه سانتی‌گراد و در روز شنبه (۱۳ مرداد) نیز به آسمانی صاف همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۹ و ۲۸ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود

منبع : تابناک

در همین رابطه

چهارشنبه۱۷ مرداد ۹۷ خوزستان تعطیل شد / گرمی هوا و کمبود برق خوزستان را به تعطیلی کشاند

چهارشنبه۱۷ مرداد ۹۷ خوزستان تعطیل شد / گرمی هوا و کمبود برق خوزستان را به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *