صفحه نخست / سرخط اخبار / پیامک اشتباه ورود به طرح ترافیک ! / توضیحات درمورد پیامک ارسالی برای ورود به طرح ترافیک

پیامک اشتباه ورود به طرح ترافیک ! / توضیحات درمورد پیامک ارسالی برای ورود به طرح ترافیک

پیامک اشتباه ورود به طرح ترافیک ! / توضیحات درمورد پیامک ارسالی برای ورود به طرح ترافیک

در چند روز گذشته شهروندان تهرانی پیامکی از سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری دریافت کردند که مالک محترم خودرو به شماره پلاک … ورود غیرمجاز شما به محدود طرح ترافیک – زوج و فرد ، ثبت و عوارض طرح ترافیک به حساب بدهی شما منظور شده است وبرای اطلاعات بیشتر با شماره‌ گیری #۳*۳*۱۳۷* و یا به سایت my.tehran.ir مراجعه کنید.
تعدادی از شهروندان تهرانی که دارای مجوز طرح ترافیک هستند به ایرنا گفتند با وجود اینکه درحساب کاربری آنها اعتبار کافی وجود دارد این پیامک را دریافت کرده اند.
برخی دیگرازشهروندان نیز اعلام کردند امسال مجوز طرح ترافیک دریافت نگرفته اند و ترددی غیرمجاز درمحدوده طرح ترافیک و زود وفرد نیز نداشته اند اما این پیامک را دریافت کرده اند که موجب نگرانی آنها شده است .
روابط عمومی سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری تهران روزیکشنبه با صدور اطلاعیه ای درباره پیامک های ارسالی به شهروندان با موضوع بدهی طرح ترافیک که موجب نگرانی آنها شده است ، توضیح داده است .
دراین اطلاعیه آمده است: به اطلاع عموم شهروندان می‌رساند؛ در چند روز گذشته پیامک‌هایی برای صاحبان برخی خودروها ارسال شده است که از بدهکار بودن خودرو بابت عوارض ورود به محدوده‌های طرح ترافیک و زوج یا فرد خبر می‌دهد.
دراین اطلاعیه ای گفته شده: شهروندان محترم مطلع هستند که در سال ۱۳۹۷ در صورت تردد غیرمجاز درمحدوده طرح ترافیک و زوج یا فرد علاوه بر جریمه راهنمایی و رانندگی،عوارض پرداخت ‌نشده طرح ترافیک نیز به حساب بدهکاری خودرو ثبت می‌شود. البته دریافت این پیامک در این مرحله جنبه اطلاع‌رسانی داشته و به معنی قطعی بودن بدهی یا جریمه خودرو نیست.
کلیه دارندگان خودروها می‌توانند با شماره‌ گیری #۳*۳*۱۳۷* و اعلام شماره پلاک خودرو، از میزان بدهی احتمالی آن بابت عوارض طرح ترافیک مطلع شوند.
درادامه این اطلاعیه گفته شده که دارندگان خودروهای بدهکار دعوت می‌کنیم بعد از ثبت‌نام در سامانه اینترنتی «تهران من» به نشانی my.tehran.ir با شارژ و افزایش اعتبار خود نسبت به تسویه بدهی خودرو مربوطه اقدام کنند و چنانچه به هر دلیل تصور می‌کنند اشتباهی رخ داده است، درخواست خود را در بخش «پشتیبانی» سامانه تهران من به ثبت برسانند تا در اسرع وقت برای بررسی مجدد و بازنگری اقدام شود.
شهروندانی که نیاز به توضیحات بیشتر در این خصوص دارند نیز می‌توانند با شماره ۱۳۷ داخلی ۵ تماس بگیرند و سوالات خود را با کارشناسان مربوطه مطرح کنند.

منبع : جماران

در همین رابطه

جریمه ورود به طرح ترافیک در پنجشنبه / تکذیب هر گونه جریمه برای ورود به طرح در پنجشنبه

جریمه ورود به طرح ترافیک در پنجشنبه / تکذیب هر گونه جریمه برای ورود به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *