صفحه نخست / ویدیو / پس گردنی عصبی زلاتان ابراهیموویچ به حریف / تصمیم داور چیست؟

پس گردنی عصبی زلاتان ابراهیموویچ به حریف / تصمیم داور چیست؟

پس گردنی عصبی زلاتان ابراهیموویچ به حریف / تصمیم داور چیست؟

به گزارش سرویس ورزشی سایت روزخوش زلاتان ایبراهیموویچ ستاره مشهور سوئدی که این روزها در لیگ فوتبال آمریکا و در تیم لس آنجلس گلکسی بازی می کند به گردن بازیکن تیم مونترال ، مایکل پتراسو ضربه ای عصبی و عجیب وارد می کند که البته از این بازیکن پرحاشیه و خشن چندان مسبوق به سابقه است.
تعداد دعواهای فیزیکی زلاتان در دوران بازیگری اش از شمارش خارج است. او علی رغم محبوبیت بالا اما به خودشیفتگی و خشن بودن مشهور است.

می گویند صحبت کردن آن هم در حالی که سوم شخص را مورد خطاب قرار می دهی از نشانه های خودشیفتگی است. این شرایط کاملا با زلاتان ابراهیموویچ تطابق دارد. زلاتان را بسیاری با اظهارنظرهای عجیب و غریب و البته بی ادبانه اش می شناسند. او در خلال گفت و گوهایش خودش را سوم شخص قرار می دهد و اصلا زلاتان را برای خود تبدیل به یک فعل کرده است. از سویی به بخشی از جملات تکبرآمیزش توجه کنید: «جام جهانی بدون زلاتان ارزش دیدن ندارد».

با وجود جملات و کلمات بی ادبانه ای که زلاتان در هنگام گفت و گوهایش به کار می برد او بسیار محبوب است و هم اکنون یکی از برترین فوتبالیست های جهان به شمار می رود.

زلاتان ابراهیموویچ و پپ گوآردیولا در مقطعی در تیم بارسلونا در کنار هم بودند اما سرمربی اسپانیایی همیشه لیونل مسی را به بازی می‌فرستاد و اغلب از مهاجم سوئدی تیمش به عنوان بازیکن جانشین استفاده می‌کرد که باعث ناراحتی زلاتان ابراهیموویچ شده بود. “ایبرا” پس از ترک بارسلونا همیشه تیغ انتقاداتش را به سمت گوآردیولا نشانه رفته است. او یک بار این سرمربی اسپانیایی را یک انسان “ترسو و بی‌وجود” خواند.

در همین رابطه

انجلینا جولی ایرانی در اینستاگرام / سحر تبر ۲۰ ساله شبیه زامبی انجلینا جولیست

انجلینا جولی ایرانی در اینستاگرام / سحر تبر ۲۰ ساله شبیه زامبی انجلینا جولیست دختر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *