صفحه نخست / سرخط اخبار / پرداخت بدهی های ثامن الحجج / تمدید مهلت ارائه مدارک سپرده گذاری موسسات مالی غیر مجاز

پرداخت بدهی های ثامن الحجج / تمدید مهلت ارائه مدارک سپرده گذاری موسسات مالی غیر مجاز

پرداخت بدهی های ثامن الحجج / تمدید مهلت ارائه مدارک سپرده گذاری موسسات مالی غیر مجاز

معاون نظارت این بانک با اشاره به تمدید مهلت دریافت مستندات و مدارک سپرده گذاران تعاونی ها و موسسات غیر مجاز منحله  توسط بانک های عامل گفت: آن دسته از سپرده گذاران تشکیلات موسوم به البرز ایرانیان و تعاونی های منحله ثامن الحجج، افضل توس، وحدت و فرشتگان که تاکنون نسبت به ارایه مستندات ومدارک خود اقدام نکرده اند تا پایان مردادماه فرصت دارند به شعب بانک های عامل تجارت ، پارسیان، آینده و موسسات ملل و کاسپین مراجعه کنند.

فرشاد حیدری با بیان اینکه پس از تحویل مستندات ومدارک سپرده گذاران به شعب بانک های عامل، روند بررسی مستندات و پرداخت سپرده ها انجام می گیرد افزود: در این مرحله نیز سپرده گذاران تا سقف ۱۰ میلیارد ریال ازسپرده های خود را دریافت می کنند.

به گفته معاون نظارت بانک مرکزی از مجموع ٢۵٩٨٠ نفر سپرده گذار باقی مانده در روند ساماندهی موسسات و تعاونی های غیرمجاز منحله  تا کنون تعداد ١٠٣١۶  نفر  به شعب بانک های عامل مراجعه  کرده و مستندات مربوطه را تحویل  داده اند. از این تعداد نیز تاکنون مستندات ٨٧١۴ نفر توسط بانک مرکزی تایید شده و  مبلغ ۶٠٢٧ میلیارد ریال به آنان پرداخت شده است و همچنان بررسی مستندات سایر سپرده گذاران ادامه دارد.

منبع : ایلنا

 

در همین رابطه

پرداخت بدهی های مردم / پرداخت ۶۰۰ میلیارد تومان به سپرده گذاران موسسات

پرداخت بدهی های مردم / پرداخت ۶۰۰ میلیارد تومان به سپرده گذاران موسسات «مسعود پزشکیان» …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *