صفحه نخست / سرخط اخبار / پاسخ علی خانی به اتهامات مالی/حضور علیخانی در حالا خورشید و جواب به اتهامات

پاسخ علی خانی به اتهامات مالی/حضور علیخانی در حالا خورشید و جواب به اتهامات

پاسخ علی خانی به اتهامات مالی/حضور علیخانی در حالا خورشید و جواب به اتهامات

پس از انتشار گزارشی در روزنامه شرق و ایراد اتهام به دو چهره ای که حالا اسامی آنها روشن شده است ( احسان علیخانی و مهران مدیری) علی فروغی مدیر شبکه سوم سیما در حمایت از احسان علیخانی مجری برنامه ماه عسل پست زیر را در اینستاگرام خود منتشر کرد:

علاقه مندان سینما حتما به یاد دارند که در فیلم تحسین شده ی «محرمانه ی لس آنجلس»، روزنامه ای وجود دارد به نام «هاش هاش» که کار ویژه اش انتشار مطالب افشاگرانه از فسادها و اتفاقات پشت پرده ی شهر لس آنجلس و حواشی زرد ستارگان هالیوودی است. فیلم با متنی از این روزنامه آغاز می شود و تصویری که از آن می سازد، تصویر یک رسانه ی جسور و افشاگر در برابر فسادهاست. اما هر چه پیش می رویم، به تدریج مشخص می شود این روزنامه و سردبیرش «سید هاجنس» با بازی «دنی دویتو» اتفاقاً خود آلت دست مفسدین شهرند که در پوشش افشاگری، رقبا و دشمنان خود را بدنام می کنند.

این مقدمه را گفتم تا بگویم حکایت شبکه ی ۳ و حواشی خبری این روزهایش، چیزی است شبیه به همین ماجرای فیلم بالا. چنانکه چند روزیست نوبت یکی دیگر از اعضای خانواده ی شبکه ی ۳ شده تا هدف اتهامات «افشاگرانه» قرار گیرد. گویا افرادی که در این چند صباح سرمایه ی اجتماعی و اعتماد مردم نسبت به خود را از دست رفته می بینند، از «شرق» و غرب کمر به افشاگری بسته اند! دیروز حاج حسین یکتا و خبر دروغی در مورد موسسه ی مالی اعتباری اش و امروز احسان علیخانی و زد و بند با یک موسسه ی مالی اعتباری دیگر فاسد. انگار روایت قصه های مردم جرمی نابخشودنی است.و برخی به دنبال تخریب رسانه ملی و سرمایه های آن هستند.

اما دست اندرکاران «آشنا»ی این سناریوی نخ نما شده، باید بدانند که شبکه ۳ مهمترین سرمایه ی خود را اعتماد مردم و نیروی انسانی پاکدست خود می داند و از این سرمایه تا به آخر دفاع می کند. در همین راستا، بعد از سالها شنیدن قصه های مردم، فردا نوبت احسان علیخانی است تا قصه های خودش را برای مردم روایت کند و شفاف با مردم از تهمت های اخیر بگوید.

در دوره ی جدید شبکه ۳، استراتژی «سکوت» در برابر «دروغ» و «تهمت» به تاریخ پیوسته و همه اینها در موجی معکوس به اصل ایجاد آن برمی گردد.

منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

در همین رابطه

آغاز محاکمه علنی پرونده ثامن الحجج / حضور ۳ متهم اصلی پرونده اختلاس ثامن الحجج در دادگاه

آغاز محاکمه علنی پرونده ثامن الحجج / حضور ۳ متهم اصلی پرونده اختلاس ثامن الحجج …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *