صفحه نخست / سرخط اخبار / وضعیت آب و هوایی کشور / بارش باران در تهران

وضعیت آب و هوایی کشور / بارش باران در تهران

وضعیت آب و هوایی کشور / بارش باران در تهران

بارش باران در سراسر کشور ادامه دارد و در غرب کشور بارش باران تداوم خواهد داشت . سامانه جدید بارشی از دیروز وارد کشور شده است و نقاط شمال غرب، غرب،جنوب غرب، مرکز، بخش‌هایی از جنوب، جنوب شرق، شرق و دامنه‌های شمالی و جنوبی البرز مرکزی، سبب رگبار و باران ، رعد و برق وزش باد شدید موقت و در نقاط مستعد بارش تگرگ می شود

سازمان هواشناسی اعلام کرد عصر امروز سامانه بارشی جدیدی به کشور وارد می‌شود و بارندگی‌ها عصر فردا به تهران خواهد رسید.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: امروز در برخی مناطق شمال شرق، شرق و دامنه های البرز شرقی رگبار پراکنده، گاهی همراه با رعد و برق پیش بینی می شود.

احد وظیفه افزود: بعدازظهر امروز سامانه بارش جدیدی از سمت غرب وارد کشور می شود که سبب رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید در برخی مناطق غرب و شمال غرب خواهد شد.

وی ادامه داد: فردا سه شنبه نیز ضمن تقویت سامانه بارشی یاد شده، گستره بارش ها نیمه غربی کشور، دامنه های البرز و به تدریج بخش هایی از مرکز و شرق کشور را در بر می گیرد و سبب رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید و احتمال تگرگ در این مناطق می شود. شدت بارش فردا در آذربایجان غربی، نیمه شمالی آذربایجان شرقی، نیمه غربی کردستان، کرمانشاه، لرستان و ایلام پیش بینی می شود.

هوای تهران امروز نیمه ابری و غبار محلی، گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش بینی شده است. بیشترین دمای هوای پایتخت ۲۸ و کمترین دمای هوای آن ۱۷ درجه سانتیگراد اعلام شده است و از بعدازظهر فردا در تهران شاهد آغاز بارندگی به شکل رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید خواهیم بود.

منبع: مهر

در همین رابطه

وضعیت آب وهوای امروز و فردای ایران / بهبود هوای تهران با بارش باران تابستانی

وضعیت آب وهوای امروز و فردای ایران / بهبود هوای تهران با بارش باران تابستانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *