صفحه نخست / سرخط اخبار / واکنش وزیر کشور درباره حضور زنان در ورزشگاه / نظر وزیر کشور چیست

واکنش وزیر کشور درباره حضور زنان در ورزشگاه / نظر وزیر کشور چیست

واکنش وزیر کشور درباره حضور زنان در ورزشگاه / نظر وزیر کشور چیست

رحمانی‌فضلی گفت: درخصوص بحث حجاب و یا ورود بانوان به ورزشگاه‌ها هیچ برخورد قهری صورت نگرفته است؛ اما زمانی که یک موضوع ممنوع است، ممنوعیت آن باید رعایت شود.

به گزارش افکارنیوز، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور امروز در در حاشیه همایش سراسری استانداران، فرمانداران و مدیران کل سیاسی و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در این همایش به دنبال جمع بندی فعالیت وزارت کشور بودیم، گفت: معاونین مختلف وزارت کشور الزامات، مقتضیات و شرایط حوزه‌های کاری خود را مطرح کردند.

وی افزود: در حوزه اجتماعی اهمیت توجه به آسیب‌های اجتماعی، اهمیت توجه به اقتصاد مقاومتی و در حوزه عمرانی و شهرداری‌ها نیز مسائلی بود که بررسی شد.

وزیر کشور تصریح کرد: در این همایش برنامه‌هایی برای آشنایی با قوانین و مقررات در حوزه‌های مختلف برای شرکت کنندگان برگزار شد.

رحمانی فضلی در پاسخ به سوالی در خصوص سفر وی به قم و مطرح شدن بحث حضور بانوان در ورزشگاه‌ها در دیدار با مراجع، تصریح کرد: در دیدار با مراجع عظام تقلید هیچ گونه صحبتی در این خصوص نشد و بیشتر شرایط امنیتی و اجتماعی کشور تشریح شد.

وزیر کشور ادامه داد: در این دیدار‌ها در خصوص حوادث دی ماه کشور و حوادث اخیر در تهران سوالاتی وجود داشت که به آن پاسخ داده شد.

رحمانی فضلی با بیان اینکه یکی از موضوعاتی که مراجع بر آن تاکید داشتند بحث حجاب بود، گفت: در خصوص بحث حجاب و یا ورود بانوان به ورزشگاه‌ها هیچ برخورد قهری صورت نگرفته است؛ اما زمانی که یک موضوع ممنوع است، ممنوعیت آن باید رعایت شود.

وی خاطرنشان کرد: جا‌هایی که وزارت ورزش و جوانان هماهنگی‌هایی صورت داده، توفیقاتی وجود داشته است، اما در حوزهفوتبال هنوز این ممنوعیت جاری است و کسانی که به ورزشگاه مراجعه کرده بودند دستگیر نشدند بلکه در جای مناسبی نگه داری شدند.

منبع : افکارنیوز

در همین رابطه

مصاحبه با رضا حبیب زاده بازیکن مصدوم ذوب آهن / رحمتی جان مرا نجات داد

مصاحبه با رضا حبیب زاده بازیکن مصدوم ذوب آهن / رحمتی جان مرا نجات داد  …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *