صفحه نخست / سرخط اخبار / نرخ ارز دولتی در۴ مرداد ۱۳۹۷ / قیمت امروز ارز دولتی چقدر است

نرخ ارز دولتی در۴ مرداد ۱۳۹۷ / قیمت امروز ارز دولتی چقدر است

نرخ ارز دولتی در۴ مرداد ۱۳۹۷ / قیمت امروز ارز دولتی چقدر است

به گزارش سایت بانک مرکزی تهران قیمت دلار در ساعت  ۹/۵۲  قبل از ظهر روز ۱۳۹۷/۵/۰۴به قیمت چهار هزار سیصد و نود پنج تومان ۴۳۹۵اعلام شده است که نسبت به روز گذشته که قیمت آن ۴۳۸۸  بوده است ۷تومان افزایش قیمت داشته است.

به گزارش سایت بانک مرکزی تهران قیمت پوند در ساعت  ۹/۵۲  قبل از ظهر روز ۱۳۹۷/۵/۰۴به قیمت پنج هزار هشتصد و  یک تومان ۵۸۰۱اعلام شده است که نسبت به روز گذشته که قیمت آن ۵۷۶۶بوده است ۳۵ تومان افزایش قیمت داشته است.

به گزارش سایت بانک مرکزی تهران قیمت یورو در ساعت  ۹/۵۲  قبل از ظهر روز ۱۳۹۷/۵/۰۴به قیمت پنج هزار صد و پنجاه و شش  تومان ۵۱۵۶ اعلام شده است که نسبت به روز گذشته که قیمت آن ۵۱۲۴بوده است ۳۱تومان افزایش قیمت داشته است.

به گزارش سایت بانک مرکزی تهران قیمت درهم امارات در ساعت  ۹/۵۲  قبل از ظهر روز ۱۳۹۷/۵/۰۴به قیمت یک  هزار صد  و نود شش تومان ۱۱۹۶اعلام شده است که نسبت به روز گذشته که قیمت آن ۱۱۹۴بوده است ۲  تومان افزایش قیمت داشته است.

به گزارش سایت بانک مرکزی تهران قیمت لیر در ساعت  ۹/۵۲  قبل از ظهر روز ۱۳۹۷/۵/۰۴به قیمت نهصد و هیجده تومان ۹۱۸ اعلام شده است که نسبت به روز گذشته که قیمت آن ۸۹۸  بوده است ۲۰  تومان افزایش قیمت داشته است.

به گزارش سایت بانک مرکزی تهران قیمت یوان در ساعت  ۹/۵۲  قبل از ظهر روز ۱۳۹۷/۵/۰۴به قیمت ششصد و چهل نه  تومان ۶۴۹  اعلام شده است که نسبت به روز گذشته که قیمت آن ۶۴۵ بوده است ۴ تومان افزایش قیمت داشته است.

به گزارش سایت بانک مرکزی تهران قیمت رینگیت در ساعت  ۹/۵۲  قبل از ظهر روز ۱۳۹۷/۵/۰۴به قیمت  هزار و هشتاد سه تومان ۱۰۸۳ اعلام شده است که نسبت به روز گذشته که قیمت آن ۱۰۸۰بوده است ۳  تومان افزایش قیمت داشته است.

در همین رابطه

واکنش بازار ارز تهران به بسته جدید ارزی / قیمت دلار به ۸۰۰۰ تومان میتواند نزدیک شود

واکنش بازار ارز تهران به بسته جدید ارزی / قیمت دلار به ۸۰۰۰ تومان میتواند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *