صفحه نخست / سرخط اخبار / نتیجه بازی رئال یوونتوس / بازی رئال یوونتوس

نتیجه بازی رئال یوونتوس / بازی رئال یوونتوس

نتیجه بازی رئال یوونتوس / بازی رئال یوونتوس

در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دو تیم رئال مادرید و یوونتوس به دیدار یکدیگر رفته اند. رئال که در بازی رفت موفق شد با سه گل یوونتوس را شکست دهد امشب هم امیدوار است تا با درخشش رونالدو که در بازی رفت یک گل استثنایی به ثمر برساند بتواند پیروز این بازی باشد و به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند. در بازی رفت کریستیانو رونالدو موفق شد با قیچی برگردون زیبایی دروازه بوفون را باز کند. گل رونالدو واکنش های زیادی داشت.

در دقیقه دوم بازی و در حالی که دو تیم یکدیگر را محک میزدند ، مانژوکیچ موفق شد گل اول یوونتوس را باز کند و انگیزه بیشتری برای ادامه کار داشته باشند.

در دقیقه ۳۶ بازی مانژوکیچ برای بار دوم موفق شد دروازه رئال را باز کند و برای صعود به مرحله بعد امیدوار به بازی ادامه دهد.

رئال مادرید سه سال است که در برنابئو در لیگ قهرمانان شکست نخورده است. اینکه نتیجه ۳-۰ بازی رفت جبران شود، شاید کمی رویاپردازانه باشد اما این ورزش، نامش فوتبال است.

طرفداری – از دور برگشت رقابت های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، چهارشنبه شب از ساعت ۲۳:۱۵ دو تیم رئال مادرید و یوونتوس به مصاف هم می روند. دیدار رفت این دو تیم در ورزشگاه خانگی یوونتوس، با برتری ۳-۰ رئال مادرید به پایان رسیده است. برای شرکت در نظرسنجی نتیجه بازی کلیک کنید. 

مشخصات بازی

تورنمنت: دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

تاریخ: چهارشنبه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۷

ساعت: ۲۳:۱۵

استادیوم: سانتیاگو برنابئوی مادرید

داور: مایکل اولیور

اخبار دو تیم

برای رئال مادرید، سرخیو راموس از این بازی محروم خواهد بود. ناچو مصدوم است و حضور خسوس وایخو نیز در هاله ای ابهام قرار دارد. بدین ترتیب تنها مدافع میانی آماده زیدان، رافائل واران فرانسوی است. اگر وایخو نتواند به این بازی برسد، کاسمیرو در کنار واران، در پست مدافع میانی به میدان می رود. هر چند زیدان در کنفرانس مطبوعاتی اش اعلام کرد که وایخو مشکلی برای بازی ندارد و باید دید ترکیب ابتدایی مورد نظر مرد فرانسوی چیست. بقیه تیم به احتمال فراوان، همان نفرات دیدار رفت خواهند بود.

پائولو دیبالا به دلیل اخراج در دیدار رفت، از این بازی محروم است. همچنین رودریگو بنتانکور نیز به دلیل دریافت کارت های زرد، بانوی پیر را همراه نمی کند. همچنین برناردسکی و بارتزالی به دلیل مصدومیت در بازی غائب خواهند بود. در دیدار رفت پیانیچ و بن عطیه محروم بودند اما فردا شب آنها می توانند بازی کنند. گونزالو هیگواین در بازی ابتدای هفته یوونتوس مقابل بنونتو از ابتدا به میدان نرفت تا استراحت کند و فردا در نوک پیکان خط حمله این تیم حاضر خواهد بود. از بین داگلاس کاستا، ماریو مانژوکیچ و خوان کوادرادو، دو نفر در پست وینگر به میدان خواهند رفت.

به نظر می رسد با توجه به نتیجه دیدار رفت، رئال مادرید کار سخت برای صعود به نیمه نهایی نداشته باشد. تیم زیدان از مارس ۲۰۱۵ تاکنون در یک بازی لیگ قهرمانان در برنابئو شکست نخورده است. به طور واضح، شانس آنها برای صعود به مراتب بیشتر از یوونتوس است.

ترکیب دو تیم

غائبان

مصاف های اخیر رو در رو

نکات آماری

رئال مادرید از ۲۲ بازی اخیرش در لیگ قهرمانان، در ۱۸ بازی حداقل ۲ گل به ثمر رسانده است.

رئال مادرید از ۱۰ بازی اخیرش در لیگ قهرمانان، در ۸ بازی پیروز بوده است.

در ۶ بازی اخیر رئال مادرید در لیگ قهرمانان به طور میانگین بیش از ۲.۵ گل به ثمر رسیده است.

از ۷ نبرد اخیر دو تیم در تمام رقابت ها، در ۶ بازی بیش از ۲.۵ گل به ثمر رسیده است.

در سه بازی اخیر یوونتوس در لیگ قهرمانان، به طور میانگین بیش از ۲.۵ گل به ثمر رسیده است.

بهترین بازیکنان دو تیم

پیش بینی نتیجه بازی از نگاه هواسکورد

رئال مادرید ۲-۰ یوونتوس

منبع: طرفداری

در همین رابطه

مصاحبه با رضا حبیب زاده بازیکن مصدوم ذوب آهن / رحمتی جان مرا نجات داد

مصاحبه با رضا حبیب زاده بازیکن مصدوم ذوب آهن / رحمتی جان مرا نجات داد  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *