صفحه نخست / هنر / نامزدی جان اسنو و دختر وحشی / عشاق بازی تاج و تخت به هم رسیدند
نامزدی جان اسنو و دختر وحشی / عشاق بازی تاج و تخت به هم رسیدند

نامزدی جان اسنو و دختر وحشی / عشاق بازی تاج و تخت به هم رسیدند

کیت هرینگتون و رز لزلی نامزد کردند! این دو بازیگر مشهور که به ترتیب نقش های جان اسنو و دختر وحشی را در سریال بازی تاج و تخت ( گیم آو ترونز) بازی می کردند در دنیای واقعیت با یکدیگر نامزد کردند، آن هم از مهمترین عشاق در سریال بودند که حالا در دنیای غیر جادویی به هم رسیدند.

پس از گذشت پنج سال از نمایش این زوج در سریال بازی تاج و تخت، کیت هرینگتون و در لزلی که سر صحنه فیلم برداری عاضق هم شده بودند، حالا نامزد کرده اند.

کیت هرینگتون و رز لزلی نامزد کردند. در سال ۲۰۱۲ شایعاتی در مورد روابط این دو نفر مطرح شد. آنها چنین رابطه ای را در سریال بازی تاج و تخت در نقش های جان اسنو و ایگریت داشتند.

اگرچه آنها پس از یک سال جدا شدند، مدتی بعد از آن آشتی کردند و به رابطه ی عاشقانه ی خود ادامه دادند تا اینکه در ماه آوریل سال ۲۰۱۶ رسما رابطه ی خود را اعلام کردند و به عنوان یک زوج در نمایش رد کارپت جایزه الیویر در لندن شرکت نمودند.

یک ماه پس از عمومی شدن رابطه ی این دو نفر، هرینگتون ۳۰ ساله نکاتی را در مورد روزهای اول رابطه بیان کرد. او گفت که این رابطه در حین فیلمبرداری فصل ۲ سریال آغاز شد و تایید کرد که آن هفته ها قسمت های مورد علاقه ی او بوده اند.

او گفت به این دلیل این قسمت ها را دوست داشته است که: “این کشور بسیار زیباست، به دلیل اینکه شفق شمالی جادویی است و به دلیل اینکه آن زمان من عاشق شدم. اگر شما از قبل مجذوب کسی شده باشید و سپس آنها نقش معشوقه شما را در نمایش بازی کنند، عاشق شدن بسیار آسان می شود”

در سال ۲۰۱۴، لزلی ۳۰ ساله وارد رابطه ی مختصری با هارتراب کاستر شد.

“کیت یک مرد عاشق و جذاب و دوستی عزیز است. ما یکدیگر را قبل از همکاری در سریال بازی تاج و تخت می شناختیم. من همیشه دوست داشتم تا در برابر او بازی کنم و چه خوب که ما در زندگی واقعی خود نیز عاشق شدیم، زیرا نقش هایمان را باور پذیر می ساخت. صحنه های عاشقانه ی این سریال برای من عجیب بود ولی حس کردم که این صحنه ها برای شخصیت ها و مخاطب جهت تعیین میزان عشق ضروری است. ما این شخصیت ها را در دنیای کوچک خودشان می بینیم که هیچ علاقه ی بیرون کاری بینشان وجود ندارد. تنها دو شخصیت در نهایت به یکدیگر می رسند”

هرینگتون در ماه ژوئن در برنامه ی The Late Late Show به مجری گری جیمزر کردن فاش کرد که او و لزلی به یک خانه نقل مکان کرده اند. او گفت “من و رز، بهترین دوستم، به یک خانه رفتیم. من خیلی خیلی خوشحالم و این رابطه بسیار خوب ادامه خواهد داشت. او ایده های زیادی در مورد خانه دارد. من به دلیل اینکه او به خانه ی من آمده بود، به او گفتم: نگاه کن عزیز، خیلی مهم است که این فضا متعلق به ما بوده و مثل خانه ی ماست و مثل این نیست که تو مهمان من باشی. هرچیزی را که می خواهی تکان بده، اشیا دور و برت را تغییر بده و هرچه را می خواهی به بیرون پرت کن.”

“بنابراین من برای خرید به بیرون رفتم و وقتی برگشتم گفتم : تصمیمت چیه؟ او گفت : باید آشپزخانه را به طبقه پایین منتقل کنیم”

نیکول کیدمن، کسی که مهمان این برنامه بود وارد صحبت شد و به صورت اتفاقی این سئوال را مطرح کرد “آیا شما دو نفر قصد ازدواج دارید؟”

هرینگتون گفت :”اوه!” و در همین حال جیمز کردون مجری برنامه به شدت قهقهه می زد.

کیدمن گفت:”من فکر می کنم خوب هست که شما کنار همدیگر زندگی می کنید و حداقل باید نامزد هم بکنید. من اینجا خیلی برای همسرت تلاش می کنم!”

هرینگتون با خنده گفت:”سئوال نیکول کیدمن مرا شکه کرد! منظورم این است که باید قدم به قدم جلو آمد، قدم به قدم”

مدیر برنامه های این دو بازیگر، توضیح بیشتری در این باره ارائه نداده اند.

اختصاصی سایت روز خوش / ترجمه تحریریه سایت روز خوش

*انتشار مطالب اختصاصی سایت روز خوش در رسانه های دیگر، فقط با قراردادن “هایپرلینک منبع” در بازنشر مجاز است.

در همین رابطه

متن جنجالی و توهین امیز کیهان علیه لیلا حاتمی / تعبیر زشت کیهان از لیلا حاتمی

متن جنجالی و توهین امیز کیهان علیه لیلا حاتمی / تعبیر زشت کیهان از لیلا …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *