صفحه نخست / سرخط اخبار / میلاد محمدی راهی اسکاتلند میشود/ میلاد شاگرد استیون جرارد میشود

میلاد محمدی راهی اسکاتلند میشود/ میلاد شاگرد استیون جرارد میشود

میلاد محمدی راهی اسکاتلند میشود/ میلاد شاگرد استیون جرارد میشود

نشریه انگلیسی «سان» گزارش داد باشگاه سلتیک می‌تواند در راه جذب میلاد محمدی، متخصص پشتک – اشاره به پرتاب اوت عجیب مدافع تیم ملی در بازی با اسپانیا – با سلتیک به رقابت بپردازد و آنها در حال سبک و سنگین کردن حرکت برای این انتقال هستند.

«سان» روز پنجشنبه گزارش داده بود که این دو باشگاه اسکاتلندی نسبت به جذب این ستاره ایرانی علاقه‌مند هستند، اما سلتیک به دلیل اینکه آینده کایرن تیرنی، مدافع چپش در هاله‌ای از ابهام است در حال ارزیابی اوضاع برای حرکت برای این انتقال هستند.

میلاد محمدی، مدافع چپ تیم احمد گروژنی می‌تواند خود را در مرکز طناب‌کشی اولد فیرم – اشاره به رقابت سنتی گلاسکو رنجرز و سلتیک – ببیند. دلیل اینکه سلتیک نسبت به حضور در این رقابت برای جذب محمدی مردد است، این است که اورتون در نظر دارد کایرن تیرنی را از سلتیک به خدمت بگیرد و آینده وی در این تیم نامشخص است.

در صورتی که تیرنی ۲۱ ساله از سلتیک جدا شود، سلتیک نیاز به یافتن جانشینی برای وی دارد و میلاد محمدی که توانایی بازی با هر دو پا دارد و می‌تواند در پست‌های بال، بال چپ و دفاع راست بازی کند، یکی از گزینه‌هایی است که آنها مدنظر دارند.

محمدی ۲۴ ساله که ۲۱ بازی ملی دارد، به خاطر پشتک عجیبی که در بازی با اسپانیا زد، سوژه اینترنتی شد. باشگاه‌هایی که خواهان به خدمت گرفتن این مدافع ایرانی که یک سال از قراردادش با احمد گروژنی باقی مانده، هستند برای جذب وی حداقل باید ۲ میلیون پوند پرداخت کنند.

استیون جرارد، سرمربی جدید و اسطوره فوتبال لیورپول نیز به دنبال یک مدافع چپ برای تیمش است.

منبع : تسنیم

در همین رابطه

مشکل سربازی ۷ بازیکن تیم ملی ایران حل شد / بازیکنان تیم ملی بعد از ۳۰ سالگی سرباز میشوند

مشکل سربازی ۷ بازیکن تیم ملی ایران حل شد / بازیکنان تیم ملی بعد از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *