صفحه نخست / سرخط اخبار / مگا پلتفرم SP100 معرفی شد/ جدیدترین خودرو سایپا در شیراز رونمایی شد

مگا پلتفرم SP100 معرفی شد/ جدیدترین خودرو سایپا در شیراز رونمایی شد

مگا پلتفرم SP100 معرفی شد/ جدیدترین خودرو سایپا در شیراز رونمایی شد

 سایپا در راستای سیاست های توسعه محصول و تنوع بخشی به محصولات خود و به منظور پاسخگویی به نیازهای مشتریان، اولین محصول از مگاپلتفرم SP100 را در نمایشگاه شیراز معرفی خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، مدل سواری (سدان) این مگاپلتفرم، همزمان با هفدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو شیراز با حضور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و جمعی از مسئولان کشوری در محل دائمی نمایشگاه های شهر شیراز معرفی می شود.

اولین محصول از مگاپلتفرم SP100/ جدیدترین خودروی سایپا در نمایشگاه خودرو شیراز معرفی می شود (+جزئیات)

محصول جدید سایپا با ظاهری کاملا” به روز و امکانات  مناسب است و در ابتدا توانایی کسب سه ستاره از استانداردهای یوروNCAP و گذراندن بالاترین استانداردهای ملی را دارد.

در محصول جدید سایپا، امکانات و ویژگی هایی شامل: فرمان برقی، ترمز اضطراری و ای بی اس، سیستم کنترل پایداری، سانروف، ۶ کیسه هوا، ایمنی عابر پیاده، مانیتور نمایش اطلاعات خودرو، سنسور پارک و دوربین عقب، کروز کنترل، سیستم تهویه اتوماتیک و… پیش بینی شده است.

این خودروی جدید سایپا برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان در کلاسC طراحی شده و امکاناتی که برای این محصول در نظر گرفته شده به نحوی است که نیازمندی های این کلاس را پوشش می دهد و گوی رقابت را از تولیدات داخلی و خودروهای وارداتی هم رده خواهد ربود و محصولی رقابت پذیر و مشتری پسند در بازار خودرو خواهد بود.

در همین رابطه

گرانی ماشین های خارجی در ایران / خرید و فروش ماشین های خارجی ها به صفر رسیده است

گرانی ماشین های خارجی در ایران / خرید و فروش ماشین های خارجی ها به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *