صفحه نخست / سرخط اخبار / مصدومان دربی ۸۷/وضعیت مصدومان پرسپولیس مشخص شد

مصدومان دربی ۸۷/وضعیت مصدومان پرسپولیس مشخص شد

مصدومان دربی ۸۷/وضعیت مصدومان پرسپولیس مشخص شد

آسیب دیدگی مدافعان میانی پرسپولیس برطرف شده و سرخپوشان می‌توانند بدون غایب به مصاف رقیب سنتی در سوپرجام بروند.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ که از یک هفته قبل اردوی خود را در کرواسی آغاز کرده‌اند، عصر امروز (شنبه) در دومین دیدار دوستانه خود به مصاف تیم اینتر شهر زاپرشیچ رفته و با تک گل سیامک نعمتی به پیروزی دست یافتند. این دومین پیروزی سرخپوشان در اردوی تدارکاتی کرواسی بوده است.

نکته حائز اهمیت درباره این دیدار، حضور سید جلال حسینی و شجاع خلیل زاده در ترکیب اولیه پرسپولیس بود. در حالی که اخبار حاکی از آسیب دیدگی این دو مدافع میانی بوده، سید جلال حسینی و شجاع خلیل زاده با حضور در ترکیب ثابت تیم در دیدار دوستانه مقابل اینتر زاپرشیچ، خلاف این موضوع را نشان دادند. پیش از این گفته می‌شد حسینی از ناحیه همسترینگ دچار آسیب دیدگی شده و شجاع خلیل زاده با عارضه گردن درد، هر دو دیدار سرخپوشان مقابل رقیب سنتی در سوپرجام را از دست خواهند داد. حال با بازگشت این دو بازیکن به ترکیب، احتمالا پرسپولیـس بدون غایب در دیدار سوپرجام حاضر خواهد شد. البته اگر این دیدار منحل نشود!

حسینی و خلیل زاده که در جلسات تمرینی اخیر پرسپولیس غیبت داشته اند، می‌توانند زین پس در تمرینات سخت و طاقت فرسای مارکو حضور پیدا کنند و خود را برای فصل جدید مسابقات آماده سازند. با این حال با توجه به دشواری تمرینات و کمبود مدافع در لیست پرسپولیس، بعید است برانکو ریسک کند و احتمالا این دو بازیکن همراه سایرین در تمرینات پرفشار حاضر نشده و در تمارین هوازی تیم شرکت خواهند کرد.

منبع:پارس فوتبال

در همین رابطه

مشکل سربازی ۷ بازیکن تیم ملی ایران حل شد / بازیکنان تیم ملی بعد از ۳۰ سالگی سرباز میشوند

مشکل سربازی ۷ بازیکن تیم ملی ایران حل شد / بازیکنان تیم ملی بعد از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *