صفحه نخست / سرخط اخبار / مسمومیت دانش آموزان در شیراز / ۱۴ دانش آموز مسموم شدند

مسمومیت دانش آموزان در شیراز / ۱۴ دانش آموز مسموم شدند

مسمومیت دانش آموزان در شیراز / ۱۴ دانش آموز مسموم شدند

۱۴ دانش آموز دختر در اثر استنشاق گاز تینر مسموم شدند و راهی بیمارستان شدند . امروز و در اثر استنشاق گاز تینر ۱۴ دانش آموز دختر راهی بیمارستان شدند این گاز در آزمایشگاه این مدرسه رخ داده است .

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان فارس از مسمومیت ۱۴ دانش آموز دختر بر اثر استنشاق با گاز تینر در شیراز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر محمد جواد مرادیان با اشاره به مسمومیت ۱۴ دانش آموز دختر، اظهار داشت: مسئولان مدرسه دخترانه در کوی زهرا شیراز بعد از ظهر امروز در تماس با این مرکز، مسمومیت ۱۴ دانش آموز را اطلاع دادند.

وی افزود: بر اساس گزارش مسئولان مدرسه، این مسمومیت بر اثر مجاورت دانش آموزان با گاز تینر در آزمایشگاه این مدرسه حادث شده است.

سرپرست اورژانس فارس افزود: با اعزام سه دستگاه آمبولانس در محل، تمامی این دانش آموزان به صورت سرپایی مداوا و هم اکنون نیز حال عمومی آنها مناسب است.

مرادیان با با تاکید براینکه هنگام مواجهه با فرد مسموم‌شده با گاز مونوکسید کربن ابتدا باید به عوامل اورژانس اطلاع داد، عنوان کرد: علاوه بر این، به افراد توصیه می‌شود با انتقال مصدوم به محیط دیگری یا باز گذاشتن درها و پنجره‌ها، امکان جریان هوا را فراهم کنند.

منبع: مهر

در همین رابطه

مرگ مغزی یک گردشگر در کیش / مرگ مغزی به دلیل استفاده از مشروب دست ساز

مرگ مغزی یک گردشگر در کیش / مرگ مغزی به دلیل استفاده از مشروب دست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *