صفحه نخست / سرخط اخبار / محمد خاتمی دوباره حضور موثر در نظام پیدا میکند؟ / شرایط برای بازگشت خاتمی به دولت مهیاست

محمد خاتمی دوباره حضور موثر در نظام پیدا میکند؟ / شرایط برای بازگشت خاتمی به دولت مهیاست

محمد خاتمی دوباره حضور موثر در نظام پیدا میکند؟ / شرایط برای بازگشت خاتمی به دولت مهیاست

یک عضو هیات رئیسه مجلس معتقد است که شرایط کنونی برای دلجویی از خاتمی و استفاده از ظرفیت او در بن‌بست‌شکنی در برخی از سیاست‌های خارجی کشور و در اعتماد آفرینی در داخل یک فرصت طلایی است.

محمدعلی وکیلی نماینده تهران و عضو هیات رئیسه مجلس بااشاره به انتشار خبری مبنی بر پیگیری جهانگیری برای جلسه‌ای با حضور سران نظام و سید محمد خاتمی، گفت: فرصت کنونی می تواند فرصت مهمی در اصلاح بعضی رویه‌ها و رفتارها از سرمایه‌های انسانی جمهوری اسلامی باشد. این فرصت طلایی و تکرار ناشدنی است.

او در گفت‌وگو با «اعتمادآنلاین» تاکید کرد: در شرایط اضطرار هستیم و در این شرایط می‌توانیم برخی از اشتباهاتمان را جبران کنیم. یکی از اشتباهات این بود که برخی از سرمایه‌های انسانی نظام دور افتادند و از ظرفیتشان استفاده نشده است.

این نماینده مجلس با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت سرمایه های انسانی، ادامه داد: در حال حاضر فرصت طلایی است که از ظرفیت شخصیت‌های مقبولی همچون آقای خاتمی هم در بن‌بست‌شکنی در برخی از سیاست‌های خارجی کشور و هم در اعتماد آفرینی در داخل استفاده شود.

وکیلی گفت: به نظر می‌رسد شرایط برای اینکه این دلجویی صورت بگیرد، مهیا است.

او در ادامه در پاسخ به اینکه چقدر جناح‌ها برای استفاده از ظرفیت آقای خاتمی استقبال می‌کنند، تاکید کرد: اگر تندروها از دو سوی، بخاطر منافع ملی دندان بر جگر بگیرند، اتفاق خوبی می‌افتد.

منبع: ایران آنلاین

در همین رابطه

فرمانده سپاه امام رضا به معترضان مشهد چه گفت / روایت فرمانده سپاه از حضور در جمع معترضان

فرمانده سپاه امام رضا به معترضان مشهد چه گفت / روایت فرمانده سپاه از حضور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *