صفحه نخست / سرخط اخبار / محبوبیت توئیتر / دلایل محبوبیت توئیتر چیست

محبوبیت توئیتر / دلایل محبوبیت توئیتر چیست

محبوبیت توئیتر / دلایل محبوبیت توئیتر چیست

نگاهی به آمارهای دنیای تکنولوژی نشان می دهد توئیتر از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که این روزها بین کاربران رایج است

شکی نیست که شبکه های اجتماعی بین بسیاری از کاربران محبوب هستند. اما این که این شرکت ها با ذشت زمان در چه سطحی از محبوبیت قرار دارند نیز حائز اهمیت است .

نگاهی به آمارها نشان می دهد تعداد کاربران فعال در توییتر و میزان استفاده آن‌ها از این  شبکه اجتماعی محبوب طی هفت سال اخیر، حد فاصل سه ماهه نخست سال ۲۰۱۰ میلادی تا سه ماهه چهارم و پایانی سال ۲۰۱۷ میلادی، به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده‌ است.

در بخشی دیگر از این آمارها می خوانیم که توییتر در سه ماه سوم و چهارم سال گذشته ۲۰۱۷ میلادی، میزبان ۳۳۰ میلیون کاربر فعال در ماه بوده است این در حالیست که مدت مشابه یعنی سه ماهه سوم و چهارم سال ۲۰۱۰ میلادی به ترتیب ۴۹ و ۵۴ میلیون کاربر فعال در ماه را در خود جای داده است.

نگاهی به همین ارقام نشان دهنده این موضوع است که توییتر شاهد رشد روز افزون و استقبال کم سابقه از سوی کاربران است. البته نباید این نکته را فراموش کنیم که توئیتر برای محبوب شدن به نظرات بسیاری از کاربران خود توجه کرده و حتی در راستای افزایش نظرات و بازخوردهای کاربران تلاش کرده است .

شاید به همین علت باشد که این روزها توییتر، به یک شبکه اجتماعی محبوب و پرطرفدار تبدیل شده است و بسیاری از خبرهای روز دنیای تکنولوژی از طریق همین شبکه در فضای مجازی منتشر می شود . درواقع محبوبیت توئیتر اتفاقی  نیست و حاصل تلاش تمام تیم طراحی این شبکه است .

منبع : کالاسودا

در همین رابطه

مشکل معرفی مسیر های بد WAZE / حمله گسترده بد افزار ها به مسیر یاب های اینترنتی

مشکل معرفی مسیر های بد WAZE / حمله گسترده بد افزار ها به مسیر یاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *