صفحه نخست / ویدیو / ماساژ درمانی در چین تایپه / شفاخانه ای عجیب با ساطورهای تیز قصابی ( ویدئو)

ماساژ درمانی در چین تایپه / شفاخانه ای عجیب با ساطورهای تیز قصابی ( ویدئو)

ماساژ درمانی در چین تایپه / شفاخانه ای عجیب با ساطورهای تیز قصابی 

در خیابان دینوها در امتداد فروشگاه های قدیمی داروهای گیاهی در شهر تایپه ، مغازه یا کلینیکی وجود دارد که در آن ها با تیغ های تیز بر صورت و ستون فقرات مشتری ها می نوازند.

به تایوان خوش آمدید ، جایی که ماساژ درمانی با فرود آمدن  ساطور های قصابی بر پشت شما همراه است. ساطور درمانی یا “دائو یائو” هیچ شباهتی با به تصور شما از ماساژهای درمانی معمول توسط دست ها و پنجه هایی قوی و با ظرافت ندارد. در این شیوه از تیزی ساطور برای دور کردن انرژی های منفی از بدن شما استفاده می شود.

سایو می فونگ ، صاحب مرکز آموزش هنر ساطور درمانی در تایپه می گوید :” ما مذهبی نیستیم. ما دانشمند نیستیم. کار ما در خصوص انرژی نیست ، ما به مشتری ها کمک می کنیم تا روح خود را لمس کنند. سیائو می گوید این تراپی با تسهیل گردش خون و بازگرداندن تعادل به بدن کمک بسیاری به شما می کند. ریشه این نوع تراپی به ۲۵۰۰ سال قبل و چین باستان باز می گردد.

نرخ این تراپی ۱۲۰۰ دلار تایوان ( ۴۰ دلار آمریکا – ۱۶۰ هزار تومان ) است و برای درمان اختلالات مزمن مانند بی خوابی یا آرتروز استفاده می شود. هر کسی در هر سن ، از یک سالگی تا ۱۰۰ سالگی می تواند وارد این شفاخانه شود.

به اعتقاد مدیران این مرکز ساطور درمانی ، فرود آمدن تیزی بر بدن شما نه تنها جریان خود را بهبود می بخشد که کیهان را نیز به سود شما به چرخش در می آورد.

منبع : نشنال جئوگرافیک

اختصاصی سایت روز خوش / ترجمه تحریریه سایت روز خوش

*انتشار مطالب اختصاصی سایت روز خوش در رسانه های دیگر، فقط با قراردادن “هایپرلینک منبع” در بازنشر مجاز است.

در همین رابطه

دروازه بان ها جام جهانی 2018

زیباترین حرکات دروازه بان ها در جام جهانی ۲۰۱۸ / سیو استثننایی بیرانوند (ویدئو)

زیباترین حرکات دروازه بان ها در جام جهانی ۲۰۱۸ / سیو استثننایی بیرانوند (ویدئو)  در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *