صفحه نخست / سرخط اخبار / قیمت سکه ۱۸ اردیبشهت ۹۷ / قیمت سکه چقدر است

قیمت سکه ۱۸ اردیبشهت ۹۷ / قیمت سکه چقدر است

قیمت سکه ۱۸ اردیبشهت ۹۷ / قیمت سکه چقدر است

قیمت طلا و سکه که در روز های گذشته افزایش پیدا کرده بود امروز با افزایش قیمت مواجه شده است و قیمت آن دوباره گران شد و قیمت سکه در بازار به دو میلیون و چهل هزار تومان رسید . قیمت نیم سکه نیز به نهصد و هشتاد هزار تومان رسید .

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت دو میلیون و ۴۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار با قیمت ۱۹۲ هزار تومان فروخته می شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با افزایش قیمت نسبت به روز قبل دو میلیون و ۴۰ هزار تومان و سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم یک میلیون و ۹۱۰ هزار تومان معامله می‌شد.

هر قطعه نیم‌بهار آزادی امروز شاهد کاهش قیمت بود به‌نحوی که در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه ربع‌بهار آزادی ۹۸۰ هزار تومان، ربع‌سکه ۵۸۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۳۶۵ هزار تومان فروخته می‌شد.

هر گرم طلای ۱۸عیار نیز امروز ۱۹۲ هزار تومان ارزشگذاری شده بود، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۳۱۴.۶ دلار معامله می‌شود.

با سیاست یکسان‌سازی نرخ ارز، دولت و بانک مرکزی از ۲۰ فروردین دلار را با قیمت ۴۲۰۰ تومان تک‌نرخی کرده‌اند.

امروز در صرافی‌های مجاز هر یورو ۷ هزار و ۵۸۱ تومان و هر پوند با ارزش ۸ هزار و ۶۱۱ تومان و درهم امارات ۱۷۳۲ تومان دادوستد می‌شد.

منبع: تسنیم

در همین رابطه

قیمت سکه پس از بسته جدید ارزی/ سکه لحظاتی پیش واردکانال ۳.۴ میلیون شد

قیمت سکه پس از بسته جدید ارزی/ سکه لحظاتی پیش واردکانال ۳.۴ میلیون شد پس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *