صفحه نخست / سرخط اخبار / قیمت سکه ۱۶ اردیبهشت ۹۷ / قیمت سکه چقدر است

قیمت سکه ۱۶ اردیبهشت ۹۷ / قیمت سکه چقدر است

قیمت سکه ۱۶ اردیبهشت ۹۷ / قیمت سکه چقدر است

قیمت طلا و سکه که در روز های گذشته افزایش پیدا کرده بود امروز با افزایش قیمت مواجه شده است و قیمت آن دوباره گران شد و قیمت سکه در بازار به دو میلیون تومان رسید . قیمت نیم سکه نیز به یک میلیون تومان رسید . به نظر می رسد قیمت سکه همچنان روند صعودی خود را طی کند و گران خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، قیمت هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز در بازار تهران با ۹۵ هزار تومان افزایش نسبت به روز پنج‌شنبه ۲ میلیون و ۶۵ هزار تومان تعیین شد. همچنین هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم نیز با ۴۰ هزار تومان رشد در مدت مشابه، یک میلیون و ۹۲۳ هزار تومان داد و ستد شد.

امروز در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی نیز با ۶۷ هزار تومان رشد قیمت نسبت به روز پنج‌شنبه با قیمت یک میلیون و ۳۰ هزار تومان و هر قطعه ربع‌بهار آزادی نیز با ۲۵ هزار تومان رشد در مدت مشابه ۶۰۴ هزار تومان معامله شد.

همچنین هر قطعه سکه گرمی با افزایش ۷ هزار تومانی نسبت به روز پنج‌شنبه به‌قیمت ۳۷۶ هزار تومان معامله شد. هر گرم طلای ۱۸‌عیار نیز با رشد ۲ هزار و ۵۵۰ تومانی به‌قیمت ۱۹۰ هزار و ۴۵۰ تومان ارزش‌گذاری شد.

با این حال براساس اعلام بانک مرکزی، قیمت هر دلار آمریکا بدون تغییر نسبت به روزهای گذشته ۴ هزار و ۲۰۰ تومان تعیین شده است. همچنین نرخ یورو با ۸ تومان افت ۵ هزار و ۲۵ تومان و هر پوند نیز با کاهش ۹۸ تومانی نسبت به روز پنج‌شنبه ۵ هزار و ۶۸۱ تومان تعیین شد.

منبع: تسنیم

در همین رابطه

قیمت سکه پس از بسته جدید ارزی/ سکه لحظاتی پیش واردکانال ۳.۴ میلیون شد

قیمت سکه پس از بسته جدید ارزی/ سکه لحظاتی پیش واردکانال ۳.۴ میلیون شد پس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *