صفحه نخست / سرخط اخبار / قیمت سکه ۱۳ اردیبهشت ۹۷ / قیمت سکه امروز چقدر است

قیمت سکه ۱۳ اردیبهشت ۹۷ / قیمت سکه امروز چقدر است

قیمت سکه ۱۳ اردیبهشت ۹۷ / قیمت سکه امروز چقدر است

قیمت طلا و سکه که در روز های گذشته افزایش پیدا کرده بود امروز با افزایش قیمت مواجه شده است و قیمت آن دوباره گران شد و قیمت طلای ۱۸عیار در بازار آزاد امروز نسبت به روز گذشته  پانزده هزار تومان افزایش قیمت داشت و با قیمت یک میلیون و نهصد . چهارده هزار تومان در بازار معامله شد.

نرخ انواع سکه امروز در بازار تهران افزایش یافت و قیمت سکه تمام بهار طرح جدید به یک میلیون و ۹۱۴ هزار تومان رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز در بازار تهران با ۳۹ هزار تومان افزایش نسبت به روز دوشنبه یک میلیون و ۹۱۴ هزار تومان تعیین شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با ۲۵ هزار تومان رشد قیمت نسبت به مدت مشابه، یک میلیون و ۷۹۸ هزار تومان داد و ستد شد.

امروز در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی نیز با ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان رشد قیمت نسبت به روز گذشته با قیمت ۹۱۳ هزار تومان و هر قطعه ربع بهار آزادی نیز با ۷ هزار و ۵۰۰ تومان رشد در مدت مشابه ۵۶۲ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد.

همچنین هر قطعه سکه گرمی با افزایش ۳ هزار و ۵۰۰ تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت ۳۵۸ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با رشد ۳ هزار و ۶۰۰ تومانی به قیمت ۱۸۱ هزار و ۵۰۰ تومان ارزش‌گذاری شد.

با این حال براساس اعلام بانک مرکزی، قیمت هر دلار آمریکا بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴ هزار و ۲۰۰ تومان تعیین شده است. همچنین نرخ یورو با ۲۱ تومان افت ۵ هزار و ۷۲ تومان و هر پوند نیز با کاهش ۷ تومانی نسبت به روز گذشته ۵ هزار و ۷۷۹ تومان تعیین شد.

منبع: تسنیم

 

در همین رابطه

قیمت سکه پس از بسته جدید ارزی/ سکه لحظاتی پیش واردکانال ۳.۴ میلیون شد

قیمت سکه پس از بسته جدید ارزی/ سکه لحظاتی پیش واردکانال ۳.۴ میلیون شد پس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *