صفحه نخست / ورزش / قرارداد نیمار با پاری سن ژرمن دقیقا چقدر است؟
قرارداد نیمار با پاری سن ژرمن دقیقا چقدر است؟

قرارداد نیمار با پاری سن ژرمن دقیقا چقدر است؟

آشکار شدن رقم قرارداد نایمار با پاری سن ژرمن. نیمار بازیکن پست فوروارد تیم بارسلونا با شرایط شخصی قرارداد تیم پاری سن ژرمن موافقت نموده است.

این تصمیم به این معنی است که باشگاه می تواند، برنامه های خرید ۲۲۲ میلیون یورویی وی را پیش ببرد.

به گزارش ESPN، نیمار و پدرش، که در چند روز گذشته در بحث های مربوط به این قرارداد با مالکان قطری و آنترو هنریک، مدیر ورزشی آن شرکت نموده اند، نهایتا با شرایط خرید این بازیکن برای مدت حداقل چهار سال، به نتیجه رسیده اند.

این بازیکن ۲۵ ساله، پس از کسر مالیات، حدود ۳۰میلیون یورو در سال درآمد خواهد داشت. علاوه بر درآمد خالص سالانه‏ وی در فرانسه، مقدار هنگفت دیگری برای امضا نمودن قرارداد نیز دریافت خواهد کرد.

نیمار و پدرش همچنین با دیگر سرمایه گذاری ها در بخش تبلیغات در پاریس از صاحبان باشگاه اوریکس قطر نیز، به جز درآمدهای فوتبالی این بازیکن، درآمد کسب خواهند نمود.

همچنین روزنامه فرانسوی پاریسین گزارش می دهد که نیمار قبلا برخی از هم تیمی های خود را از رفتن به پاری سن ژرمن در جریان گذاشته است.

مهاجم ۲۵ ساله در این تیم پیراهن شماره ده را بر تن می کند، هر چه عملا به تیم پاری سن‌ژرمن پیوست اما به دلیل حاضر نبودن به موقعع مدارکی که لازم بود نخواهد توانست در اولین مسابقات لیگ فرانسه در این فصل بازی کند.

نیمار که در سال ۲۰۱۳ از سانتوس به بارسلونا پیوست در ۱۸۶ بازی موفق شد ۱۰۵ بار برای این تیم گلزنی کند و با آن ها فاتح دو لالیگا، یک لیگ قهرمانان، سه کوپا دل ری و یک جام باشگاه های جهان شود. نیمار همچنین موفق شده در ۷۷ بازی که با پیراهن تیم ملی برزیل انجام داده ۵۲ بار گلزنی کند.

پس از پیوستن نیمار به بارسلونا خبرهای زیادی درباره دست داشتن دنی آلوس در این انتقال به گوش رسید. ستاره برزیلی پاری ‌سن‌ ژرمن که او هم مانند نیمار در تابستان به این تیم پیوست این گونه به نقش او در پیوستن نیمار به PSG سخن به میان آورد. او گفت: “بعضی از مردم اشتباه فکر می کنند. من باید از نیمار تشکر کنم که باعث شد تا پاری سن ژرمن را انتخاب کنم. او به من مشورت داد که راهی رقابت های لیگ فرانسه شوم. ما دوست های خوبی برای همدیگر هستیم و معمولا به همدیگر مشورت می دهیم.”

اختصاصی سایت روز خوش / ترجمه تحریریه سایت روز خوش

در همین رابطه

8- چطور نیمار و کاوانی مداوم حال یکدیگر را گرفتند/ پاری سن ژرمن گرفتار رقابت دو ستاره ( ویدئو)

چطور نیمار و کاوانی مداوم حال یکدیگر را گرفتند/ پاری سن ژرمن گرفتار رقابت دو ستاره ( ویدئو)

نیمار سوپر ستاره تازه وارد در پاری سن ژرمن انتظار داشت تمام ضربات آزاد و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *