صفحه نخست / هنر / فیلم مرضیه برومند مسیح علی نژاد / او یک مو وزوزی چندش آور است

فیلم مرضیه برومند مسیح علی نژاد / او یک مو وزوزی چندش آور است

فیلم مرضیه برومند مسیح علی نژاد / او یک مو وزوزی چندش آور است

مرضیه برومند نویسنده و فیلمساز مشهور کودکان در مصاحبه با تلویزیون اینترنتی تی وی پلاس به شدت از مسیح علی نژاد ، خبرنگار صدای آمریکا انتقاد و ابراز چندش کرده است.

او گفته است :” اینکه ما بخواهیم همه چیز را شعار بدهیم( درست نیست).

به گزارش سرویس هنر سایت روزخوش او سپس با ابراز تاسف از رویکرد مسیح علی نژاد بدون اسم بردن از او گفت :”ما خونه همسایه مون ماهواره داره. واقعا ناراحت میشم. می بینم دارند یک چیزی را تبلیغ می کنند که ابدا نه تنها راهگشا نخواهد بود بلکه وضع را بدتر هم خواهد کرد. بعضی از این خانم ها رو اصلا قیافه شان را آدم می بینم حالم بد می شود. واقعا حالم بد می شود.”

او بدون اسم بردن از مسیح علی نژاد که در تلویزیون صدای آمریکا در واشینگتن مشغول به فعالیت است می گوید :” حالا یه خانم اسمشو نبری هست که اینطوریه ( اشاره به موهای علی نژاد ) و کلاه میذاره. بد ریخته ، بد دهن . وزوزی .  یعنی واقعا من چندشم میشه . آخه این چیه که از خانوم های ما حمایت می کنه؟ چهارشنبه های نمی دونم سفید بیایم بیرون چیکار بکنیم.”

بر اساس اطلاعات ویکی پدیا مرضیه برومند (زادهٔ ۱۷ خرداد ۱۳۳۰ در تهران) کارگردان، بازیگر و عروسک گردان ایرانی است. وی کارشناسی هنرهای نمایشی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران دارد. او خواهر راضیه برومند گوینده، بازیگر و نویسنده، و همچنین خواهر احترام برومند مجری و بازیگر، و خواهر همسر داوود رشیدی می‌باشد.طاهره برومند خواهر دیگر اوست که همسر عادل بزدوده، عروسک‌گردان است.

مسیح علی‌نژاد در اردیبهشت ۱۳۹۳ شمسی صفحهٔ آزادی یواشکی زنان در ایران را در فیس‌بوک راه‌اندازی کرد.راه‌اندازی و فعالیت در این صفحه با واکنش نهادهای حکومتی در ایران نیز مواجه شده‌است.

کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران یکی از نخستین افرادی بود که به صورت رسمی نسبت به این صفحه واکنش نشان داده بود. او در بخشی از خطبه‌های نماز جمعه گفته بود: «گاهی در برخی از نقاط شهرها، روسری‌ها برداشته می‌شود و بی‌حجابی کامل دیده می‌شود. انواع بی‌حجابی از طریق ماهواره و اینترنت به خانه‌ها راه پیدا کرده‌است».

صداو سیمای جمهوری اسلامی در یک گزارش تلویزیونی ادعا کرد که مسیح علی‌نژاد در خیابان‌های لندن و در حالی که قرص‌های روانگردان مصرف کرده بود، در مقابل چشمان پسرش مورد تجاوز سه مرد قرار گرفته‌است. در واکنش به پخش این گزارش مسیح علی‌نژاد نیز ویدیویی از خودش در حالی که در یکی از ایستگاه‌های لندن در حال خواندن آواز بود را منتشر و اعلام کرد که این ویدیو در پاسخ به گزارش دروغین تلویزیون ایران است.

وحید یامین پور مجری صدا و سیمای جمهوری اسلامی نیز در واکنش به صفحهٔ فیسبوک آزادی‌های یواشکی در صفحهٔ گوگل پلاس و فیس‌بوک خود مسیح علی‌نژاد را به فاحشه‌گری متهم و از وی به‌عنوان روسپی یاد کرد.

در همین رابطه گیتی پورفاضل، وکیل دادگستری که وکالت مسیح علی‌نژاد را بر عهده گرفته‌است اعلام کرد که شکایت خود از صدا و سیما و نیز از وحید یامین پور را در دادسرا به ثبت رسانده‌است. پورفاضل همچنین اعلام کرد که دادسرای رسانه شکایت مسیح علی‌نژاد علیه وحید یامین پور را رسیدگی نمی‌کند و این موضوع تعجب ما را برانگیخته است.

الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون ایران نیز در اعتراض به صفحه آزادی‌های یواشکی نامه‌ای به مسیح علی‌نژاد نوشت.چرخنده علی‌نژاد را خائن به دین و کشورش و ملعبه دست رسانه‌های خارجی نامید و گفت: کاش می‌شد خواهرانه سیلی به صورتت می‌زدم. وی در ادامهٔ این نامه گلشیفته فراهانی را نیز بازیگر زن خودفروخته نامید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *