صفحه نخست / سرخط اخبار / فیلتر تلگرام / نماینده فلاورجان می گوید تلگرام اولویت مردم نیست

فیلتر تلگرام / نماینده فلاورجان می گوید تلگرام اولویت مردم نیست

فیلتر تلگرام / نماینده فلاورجان می گوید تلگرام اولویت مردم نیست

تلگرام پیام رسان محبوبی که چند روز است در ایران فیلتر شده است ، انتقادات فراوانی را در پی داشته است . اما موسوی لارگانی نماینده فلاورجان در مجلس می گوید تلگرام اولویت مردم نیست و وی می گوید رئیس جمهور باید درباره فقر توضیح دهد که چه کارهایی انجام داده است .

نماینده مردم فلاورجان در مجلس ضمن طرح این سوال از رئیس جمهور که برای ریشه‌کن کردن فقر چه اقدامی انجام داده است، گفت: اولویت مردم مسئله تلگرام نیست.

به گزارش ایلنا، سید ناصر موسوی لارگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۶ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی با اشاره به بند ۱۱ ماده ۲۴ گفت: رهبر انقلاب فرمودند طرف مقابل ما بدعهد است از این رو باید سوال کرد پس از تصویب برجام چه منفعتی به کشورمان رسیده است.

نماینده فلاورجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رئیس جمهور و سایر مسئولان وعده و قول‌هایی در این خصوص دادند و حتی قسم خوردند تحریم‌های اقتصادی برداشته می شود.

وی با اشاره به اینکه لوایح مبارزه با پولشویی و مبارزه با تأمین مالی تروریسم سبب می شود خودمان را تحریم کنیم، اظهار کرد: بر این اساس غربی‌ها می‌توانند کشورمان را مورد تحریم‌های جدی قرار دهند.

این نماینده مردم در مجلس دهم ضمن طرح این سوال از رئیس‌جمهور که برای ریشه‌کن کردن فقر چه اقدامی انجام داده است، خاطر نشان کرد: اولویت مردم مسئله تلگرام نیست.

منبع: ایلنا

در همین رابطه

مشکل معرفی مسیر های بد WAZE / حمله گسترده بد افزار ها به مسیر یاب های اینترنتی

مشکل معرفی مسیر های بد WAZE / حمله گسترده بد افزار ها به مسیر یاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *