صفحه نخست / سرخط اخبار / فروش اینترنتی مزدا ۳/داستان تکراری بسته شدن سایت بهمن درابتدایی ترین ساعات

فروش اینترنتی مزدا ۳/داستان تکراری بسته شدن سایت بهمن درابتدایی ترین ساعات

فروش اینترنتی مزدا ۳/داستان تکراری بسته شدن سایت بهمن درابتدایی ترین ساعات

در حالی شرکت بهمن موتور صبح امروز اقدام به پیش‌فروش اینترنتی تعدادی خودروی مزدا۳ FL کرد که طبق اعلام مخاطبان، سایت ثبت‌نام از دقایق ابتدایی فروش بسته شده است.

به گزارش عصر ایران در دوم مرداد ۱۳۹۷ بود که گروه بهمن طی اطلاعیه ای اعلام کرد، فروش اینترنتی خودروی مزدا ۳ در سوم مرداد ساعت ۹ صبح آغاز خواهد شد. اما آن طور که مخاطبان اعلام کرده اند سایت از همان دقایق ابتدایی بسته شده و عده زیادی موفق به خرید نشده اند. و از

مسولان شرکت بهمن موتور این مشکل را متوجه تعداد زیاد مراجعه کنندگان دانسته و عنوان کرده اند که بالا بودن میزان مراجعات و تعداد محدود خودرو باعث شده تا سایت فروش در دقایق ابتدایی بسته شود.

یکی از مسئولان این شرکت به ایسنا گفته است : سیستم سایت به این صورت است که پس از ورود اولین سری متقاضیان به سایت برای ثبت‌نام، متقاضیان بعدی در صف می‌مانند تا ثبت‌نام متقاضیان اولیه انجام شود به همین دلیل به نظر رسید که سایت در دقایق ابتدایی ثبت‌نام بسته شده است.

وی اظهار کرد: در ثانیه اول باز شدن سایت، ۱۵۰ هزار نفر به سایت مراجعه کرده‌اند که حدود ۵۲ هزار نفر آنها در ثانیه اول موفق به ورود به سایت شده‌اند و به ترتیب اولویت ورود در صف ثبت‌نام قرار گرفته‌اند. این در حالی است که تعداد خودروهای در نظر گرفته برای فروش محدود و بسیار کمتر از تعداد مراجعان بوده است.

با توجه به تفاوت چشمگیر قیمت کارخانه و بازار طبیعی است که میزان مراجعات برای خرید بالا باشد اما جا دارد تا در اینگونه موارد به لحاظ جلوگیری از بروز هر گونه شبهه، فروش های اینترنتی توسط مراکز مورد وثوق مردم و با نظارت دستگاه های مسئول انجام شود تا روند کار به صورت کاملا شفاف بتواند گزارش شود.

منبع: عصر ایران

در همین رابطه

گرانی ماشین های خارجی در ایران / خرید و فروش ماشین های خارجی ها به صفر رسیده است

گرانی ماشین های خارجی در ایران / خرید و فروش ماشین های خارجی ها به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *