صفحه نخست / سرخط اخبار / سوالات آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ / کلید اولیه آزمون منتشر شد

سوالات آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ / کلید اولیه آزمون منتشر شد

سوالات آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ / کلید اولیه آزمون منتشر شد

کلید آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ امروز ۱۱ اردیبهشت منتشر شده است . داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد می توانند با مراجعه به سایت زمان سنجش به آدرس : www.sanjesh.org کلید اولیه سوالات کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ را دریافت و مشاهده کنند .

بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۷ می‌رساند که سؤالات هریک از کد رشته‌های امتحانی تا پایان روز شنبه (۹۷/۰۲/۰۸) برروی سایت سازمان به آدرس: www.sanjesh.org قرار می‌گیرد. ضمناً کلید اولیه سؤالات آزمون نیز از روز سه‌شنبه ۹۷/۰۲/۱۱ برروی سایت قرار خواهد گرفت. داوطلبان می‌توانند هرگونه مطلبی در خصوص سؤالات و کلید آزمون دارند، از روز پنج‌شنبه ۹۷/۰۲/۱۳ لغایت سه‌شنبه ۹۷/۰۲/۱۸ منحصراً از طریق «سیستم پاسخگویی الکترونیکی» به سازمان ارسال نمایند. بدیهی است، تقاضاهایی که از طریق دیگر و یا بعد از تاریخ ۹۷/۰۲/۱۸ واصل گردد قابل بررسی و پاسخگویی نمی‌باشد.

لذا به داوطلبان گرامی تأکید می‌گردد که انتشار هرگونه آگهی مبنی بر تحلیل سؤالات و کلید آزمون به هر طریق دیگر مورد تایید این سازمان نمی‌باشد و به داوطلبان توصیه می‌شود برای دریافت هرگونه اطلاعات لازم در این خصوص منحصراً به سایت سازمان مراجعه نمایند

منبع: سازمان سنجش

در همین رابطه

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد / امروز اخرین مهلت ثبت نام انتخاب رشته

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد / امروز اخرین مهلت ثبت نام انتخاب رشته   …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *