صفحه نخست / سلامت / رژیم غذایی سلبریتی ها / افراد مشهور چگونه براحتی وزن خود را تغییر میدهند

رژیم غذایی سلبریتی ها / افراد مشهور چگونه براحتی وزن خود را تغییر میدهند

رژیم غذایی سلبریتی ها / افراد مشهور چگونه براحتی وزن خود را تغییر میدهند

جسیکا سیمپسون اعجوبه ی پاپ نوجوان و طراح لباس، به مدت چندین دهه به شخصی مشهور بدل شد. اما زمانی که تغییری در زندگی او به وجود می آمد، مردم توجه بیشتری نسبت به زندگی شخصی وی به خرج می دادند، مخصوصا در زمینه کاهش وزن.

در جامعه ای که رژیم های غیر واقعی و دیوانه وار سلبریتی ها تقریبا به یک هنجار تبدیل شده است، شنیدن آنکه چطور سیمپسون وزن خود را کاهش داده باعث آسودگی خیال می شود. او این کار را به آرامی، با واقع بینی و با استفاده از روش های موجود و شدنی انجام داد. اجازه دهید تا به سراغ بعضی از اسرار کاهش وزن او برویم (شماره ۲ شامل وعده های غذایی مورد علاقه ی او است).

 

  1. رژیم رفت و برگشتی و آسان

وزن سیمپسون همواره کمی نوسان داشته است. او نوجوانی لاغر با تناسب اندام بود و در نهایت در فیلم دوک خطرناک به بهترین تناسب اندام دست پیدا کرد. پس از آن او چاقتر شد تا اینکه در نهایت در سال ۲۰۱۱ حامله شد.

در حقیقت، سیمپسون تغییر اندام خود را باعث موفقیتش در شرکت تولید لباس خود می داند و می گوید که چون خودش سایزهای متفاوت را تجربه کرده است، بهتر می تواند برای تمامی افراد با تمامی سایزها لباس طراحی کند.

 

  1. تفاوت بین حاملگی ها

سیمپسون اعتراف می کند در حاملگی اول نسبت به حاملگی دومش بیشتر دچار اضافه وزن شده است. در حین حاملگی اول خودش اجازه داد تا چاقتر شود. این اولین باری بود که او چنین چیزی را اراده می کرد.

در دومین حاملگی، احتیاط بیشتری نسبت به خوردن غذا به خرج داد و این دفعه، با یک مربی خصوصی به مدت سه بار در هفته ورزش می کرد و با همسر خود اریک جانسون به پیاده روی می رفت.

 

  1. مراقبین وزن

سیمپسون در جریان اول حاملگی خود به سراغ مراقبین وزن آمد و قراردادی را امضا کرد تا سخنگوی آن مرکز شود. او در خلال این برنامه و بعد از حاملگی خود ۲۲ کیلو وزن کم کرد و طرفدار روش های کاهش وزن آنها شد.

مراقبین وزن همیشه به خاطر کارایی مورد تحسین قرار گرفته است. هیچ غذایی در این روش ها ممنوع نیست و روند کاهش وزن به دقت تعقیب می شود و به همین دلائل، روش کاهش وزن آن موفق عمل می کند.

 

  1. ورزش با انگیزه

پس از متولد شدن دومین فرزند، سیمپسون انگیزه ی جدیدی برای تناسب اندام پیدا کرد : عروسی خودش. او به کمک افرادی نظیر هارلی پاسترناک اشاره می کند، کسی که سیمپسون هر هفته سه بار و هر جلسه به مدت ۴۵ دقیقه پیش او ورزش کرده است. در همین حال که تمام ما به مربی خصوصی دسترسی نداریم، این مدت زمان حتی برای پر مشغله ترین افراد هم زیاد نیست.

 

  1. تناسب اندام بیرون از باشگاه

سیمپسون از زمان دومین حاملگی اش، از پیاده روی استقبال کرده است. او در زمان حاملگی پیاده روی می کرد و تا به امروز عاشق بیرون رفتن و راه رفتن است.

در حالیکه ورزش های او فراتر از پیاده روی بودند، اما بسیاری از حرکاتش را می توان در خانه و بدون تجهیزات انجام داد. ممکن است بگوییم او یک سلبریتی است، اما هنوز هم مادر دو فرزند است و برنامه ی تناسب اندام او باید واقع بینانه باشد.

 

  1. استفاده از غذا به عنوان سوخت بدن

هرکسی که تابحال سیمپسون را در برنامه تازه عروس دیده باشد و یا حرفه ی او را دنبال کرده باشد، می داند که این زن عاشق غذا خوردن است.

سیمپسون دوست دارد که در زمان صبحانه از نان استفاده کند و به خود “دختر نان جو” می گوید، او معمولا در وعده ی ناهار ساندویچ می خورد. در وعده ی شام او سراغ پروتئین های مناسب و سبزیجات می رود.

بلغور، ساندویچ و شام های سالم، واقع بینانه به نظر می رسند.

 

  1. او عاشق سالم بودن است

بزرگترین راز موفقیت سیمپسون: او متوجه شده است که چقدر عاشق احساس سلامتی است. او وقتی فعال می شود، احساس بهتری پیدا می کند و ورزش به او کمک کرده تا هورمون ها و اضطراب خود را تنظیم نماید.

تمایل سیمپسون به سلامتی در حال تجدید شدن است. او می گوید”مردم صرفنظر از عواقب در مورد آن صحبت خواهند کرد. خیلی دوست دارم که سبک زندگی سالم را انتخاب کنم”. همچنین اضافه می کند که زنان حامله نباید از وزن خود خجالت بکشند زیرا آنها در حال درست کردن یک حیات و زندگی هستند.

اختصاصی سایت روز خوش / ترجمه تحریریه سایت روز خوش

*انتشار مطالب اختصاصی سایت روز خوش در رسانه های دیگر، فقط با قراردادن “هایپرلینک منبع” در بازنشر مجاز است.

در همین رابطه

متن جنجالی و توهین امیز کیهان علیه لیلا حاتمی / تعبیر زشت کیهان از لیلا حاتمی

متن جنجالی و توهین امیز کیهان علیه لیلا حاتمی / تعبیر زشت کیهان از لیلا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *