صفحه نخست / مد و زیبایی / روش های ماندگاری آرایش / چند نکته ساده برای میک آپ با دوام خانم ها
روش های ماندگاری آرایش

روش های ماندگاری آرایش / چند نکته ساده برای میک آپ با دوام خانم ها

روش های ماندگاری آرایش برای خانم هایی که هر روز از میک آپ صورت استفاده می کنند اهمیت بسیاری دارد. در این مطلب بر روی این نکته تمرکز می کنیم که چگونه آرایش را بادوام بسازیم. برای فهمیدن این نکات، از یک آرایشگر و گریمور حرفه ای  کمک گرفته ایم که در ارائه روش های ماندگاری آرایش استاد است.

ابتدا کار خودرا با پرایمر آغاز کنید. پرایمر آرایشی پایه برای زیر فوندانسیون است که اجازه می دهد فوندانسیون روی  پوست بهتر نشسته و آرایش، ماندگاری بهتری داشته باشد. این ماده به صورت کرم، ژل و پودر در دسترس است. پرایمرها می توانند به هموار کردن خطوط صورت، چین و چروک و حفره های بزرگ کمک کنند.

گام بعد استفاده از اسپری فیکس کردن آرایش است که بسیار شبیه پرایمر بوده اما پس از آرایش اعمال می شود. به آن به چشم کتی نگه کنید که روی همه ی لباس ها می پوشید. دیگر تفاوت کلیدی بین پرایمر و اسپری تثبیت آرایش آن است که فیکس کننده به شکل اسپری یا غبار است، در حالیکه پرایمر معمولا به شکل کرم یا ژل می باشد. اگرچه می توان از اسپری تثبیت کننده قبل از گذاشتن پایه استفاده کرد. محلول را به سادگی روی پد آرایش خود یا قلم پایه اسپری کنید و سپس می توانید از آنها استفاده کنید.

در نهایت، از پودر تثبیت کننده برای حفظ آرایش خود استفاده کنید. پودر تثبیت کننده به محو کردن خطوط و حفره های صورت کمک کرده و چهره ی زیباتری را برای شما به ارمغان می اورد. این پودرها بی رنگ هستند.

اختصاصی سایت روز خوش / ترجمه تحریریه سایت روز خوش

*انتشار مطالب اختصاصی سایت روز خوش در رسانه های دیگر، فقط با قراردادن “هایپرلینک منبع” در بازنشر مجاز است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *