صفحه نخست / سرخط اخبار / روز و ساعت بازی ایران مراکش / تاریخ بازی ایران و مراکش

روز و ساعت بازی ایران مراکش / تاریخ بازی ایران و مراکش

روز و ساعت بازی ایران مراکش / تاریخ بازی ایران و مراکش

تیم ملی فوتبال کشورمان در نخستین دیدار خود در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر تیم ملی مراکش قرار خواهد گرفت. روز و ساعت بازی ایران مراکش مشخص شده است و این دیدار در ورزشگاه سن پطرزبورگ برگزار خواهد شد.

ملی‌پوشان ایران در دومین دیدار ساعت ٢١:۳۰ روز ۲۰ ژوئن (۳۰ خرداد) در ورزشگاه کازان به مصاف تیم ملی اسپانیا می‌رود و در نهایت ایران در سومین بازی خود در ساعت ۲۱:۳۰ روز ۲۵ ژوئن (۴ تیر) در سارانسک به مصاف پرتغال خواهد رفت.

روز و ساعت بازی ایران مراکش

بازی ایران مراکش در جام جهانی ، راس ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران در تاریخ ۲۵ خرداد (جمعه) برگزار خواهد شد.

تیم ملی ایران ۱۵ ژوئن (۲۵ خرداد) در اولین بازی جام جهانی روبروی مراکش خواهد ایستاد. دیداری که به نظر ساده‌ترین بازی گروهی ایران است، اما از زاویه‌ای دیگر می‌تواند دشوارترین مسابقه باشد زیرا تیمی که شکست بخورد به احتمال زیاد حذف خواهد شد. هر دو تیم محکوم به برد هستند.

در مقایسه با اسپانیا حتما پاسخ مثبت است اما نگاهی به بازیکنان، نتایج و کیفیت این تیم به وضوح نشان می‌دهد که مراکش تفاوت چشمگیری با بعضی رقبای اروپایی از جمله پرتغال ندارد و حتی اسپانیا هم برابر آن‌ها باید صد در صد آماده باشد.

نگاهی به فهرست ۲۳ نفره خود گویای کیفیت تیم مراکش است. از این فهرست ۱۱ نفر در لیگ‌های سطح اول اروپا یعنی لالیگا، بوندسلیگا، لیگ برتر، فرانسه و سری‌آ شاغل هستند. در حالی که بقیه بازیکنان نیز به جز چهار نفر در سایر کشورهای اروپایی و عمدتا در تیم‌های تراز اول آن لیگ‌ها توپ می‌زنند. برای مثال هر سه بازیکن لیگ هلند از آژاکس و فاینورد و بیشتر بازیکنانی که در ترکیه بازی می‌کنند از فنرباغچه، گالاتاسرای و باشاک‌شهیر -قدرت نوظهور این لیگ- هستند.

نمودار مراکش

در این میان چهره‌هایی مانند مهدی بن‌عطیه مدافع میانی یوونتوس و اشرف حکیمی دفاع چپ رئال مادرید و همینطور حکیم زیِش بازیکن آژاکس برای فوتبال‌دوستان سراسر دنیا شناخته شده هستند.

اما نکته مهم این است که به رغم داشتن چنین ستاره‌هایی، در تیم مراکش صرفا نام‌ها بازی نمی‌کنند. شاهد این مدعا خط خوردن بوفال، هافبک ساوتهمپتون انگلستان است یا حضور بوسوفا بازیکن الجزیره امارات به عنوان یکی از مهره‌های اصلی در ترکیب ثابت.

روز و ساعت بازی ایران مراکش

بازی ایران مراکش در جام جهانی ، راس ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران در تاریخ ۲۵ خرداد (جمعه) برگزار خواهد شد.

واکنش سرمربی مراکش به مصدومیت نبیل ضرار پیش از بازی با ایران

واکنش سرمربی مراکش به مصدومیت نبیل ضرار پیش از بازی با ایران

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت لیونس اطلس، اروی رنار گفت: درباره نبیل ضرار نمی‌خواهیم ریسک کنیم. با توجه به درد کمی که او دارد فعلا نباید تمرین کند و استراحت خواهد کرد. نبیل را در بازی دوستانه امشب (دوشنبه) با اسلواکی در اختیار نداریم و بنابراین با استراحتش می‌توانیم خیلی زود او را دوباره در اختیار داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش ادامه داد: این تصمیم فقط یک پیشگیری است تا بتوانیم نبیل را در روز موردنیاز در اختیار داشته باشیم. او مصدومیت کوچکی از ناحیه زانو دارد و نیازی نبود تا در بازی دوستانه برابر اسلواکی با استفاده از نبیل ضرار ریسک کنیم. ۱۰ روز تا رقابت در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه فاصله داریم و باید هوشمندانه کار کنیم.

تیم‌های ملی فوتبال ایران و مراکش روز ۲۵ خرداد در ورزشگاه شهر سن پترزبورگ به مصاف هم خواهند رفت.

تاریخ بازی ایران و مراکش

بازی ایران مراکش در جام جهانی ، راس ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران در تاریخ ۲۵ خرداد (جمعه) برگزار خواهد شد.

منبع : تسنیم

در همین رابطه

نتیجه بازی ایران مراکش / بازی ایران مراکش چند چند شد

نتیجه زنده بازی ایران مراکش/ گزارش زنده بازی ایران مراکش تیم ملی فوتبال کشورمان از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *