صفحه نخست / سرخط اخبار / رسوایی اخلاقی پس از دریافت جایزه اسکار / جنجال پرونده تجاوز کوبی برایانت

رسوایی اخلاقی پس از دریافت جایزه اسکار / جنجال پرونده تجاوز کوبی برایانت

رسوایی اخلاقی پس از دریافت جایزه اسکار / جنجال پرونده تجاوز کوبی برایانت

کوبی برایانت ستاره پیشین بسکتبال آمریکا جایزه اسکار بهترین انیمیشن کوتاه را دریافت کرد، اما این موفقیت دوباره پرونده قدیمی تجاوز او را به صدر اخبار بازگرداند.

به گزارش افکارنیوز، کوبی برایانت که با به تصویر کشیدن خداحافظی خود از ورزش در فیلم «بسکتبال عزیز» جایزه اسکار گرفت، سال ۲۰۰۳ به جرم آزار جنسی بازداشت شده بود.

ستاره لس آنجلس لیکرز متهم بود که به یک کارمند ۱۹ ساله در هتلتجاوز کرده است. برایانت در آن دوران اتهام رابطه با این فرد را پذیرفت، اما اعلام کرد که این رابطه با رضایت طرف مقابل بوده است.

حال با اعطای اسکار به کوبی برایانت علیرغم جنبش‌های چند وقت گذشته هالیوودی در حمایت از حقوق زنان و مبارزه با آزار جنسی در هالیوود جنجال به پا شده است. این در حالی است که اسکار فیلم «هنرمند فاجعه» اثر کمدی تحسین شده جیمز فرانکو را به دلیل اتهامات قدیمی او کاملا کنار گذاشت و نادیده گرفت.

پس از اسکار گرفتن برایانت شبکه‌های اجتماعی پر شد از اعتراضاتی که اسکار و البته هالیوود را هدف گرفته است. یکی از کاربران در این باره نوشت: «هالیوود ادعا می‌کند زنان مهم هستند، اما در عین حال به کوبی برایانت فردی که زنان را آزار داده است جایزه می‌دهد.»

منبع : افکار نیوز

در همین رابطه

اکران مردمی دشمن زن با حضوز جواد یساری / حضور الناز حبیبی وجواد یساری در پردیس هروی

  اکران مردمی دشمن زن با حضوز جواد یساری / حضور الناز حبیبی وجواد یساری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *