صفحه نخست / سرخط اخبار / دیدار دوستانه ایران و تونس / روز و ساعت بازی ایران و تونس

دیدار دوستانه ایران و تونس / روز و ساعت بازی ایران و تونس

دیدار دوستانه ایران و تونس / روز و ساعت بازی ایران و تونس

چهار دروازه‌بان حاضر در اردو هم زیر نظر مربی دروازه‌بان‌ها تمرینات اختصاصی خود را برگزار کردند.

طرفداری- تمرینات تیم ملی فوتبال ایران برای تقابل دوستانه با تیم ملی تونس در حال پیگیری است. در جدیدترین تمرین شاگردان کی روش در زمینی به ابعاد نیمی از زمین استاندارد به بازی درون تیمی پرداختند و دروازه بانان نیز تمرینات اختصاصی انجام دادند.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۷ روز چهارشنبه به وقت محلی در فاصله ۴۸ ساعت مانده تا بازی دوستانه برابر تیم ملی تونس در زمین تمرینی ورزشگاه المپیک این شهر به تمرین پرداختند.

این تمرین به مدت ۹۰ دقیقه به طول انجامید و بازیکنان زیر نظر کارلوس کی‌روش به تمرین آماده‌سازی پرداختند تا یک گام به آمادگی مدنظر سرمربی تیم ملی نزدیک‌تر شوند.

در ابتدای این تمرین کی‌روش اهداف تمرینی را برای شاگردانش تشریح کرد و سپس بازیکنان به گرم کردن بدن‌های خود مشغول شدند. انجام تمرینات گروهی و تاکتیکی ادامه تمرین امروز را تشکیل می‌داد.

در ادامه بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند که یک گروه در بین شش دروازه کوچک به بازی پرفشار پرداختند و یک گروه دیگر در زمینی به ابعاد نیمی از زمین استاندارد در بین دو دروازه بزرگ به بازی درون تیمی مشغول شدند.

چهار دروازه‌بان حاضر در اردو هم زیر نظر مربی دروازه‌بان‌ها تمرینات اختصاصی خود را برگزار کردند. تمامی مراحل این تمرین برای بازبینی مجدد ضبط شد.

همچون همیشه کادر فنی تیم ملی با استفاده از جی پی اس و داده‌های آنلاین به دقت وضعیت بدنی بازیکنان را در این تمرین مورد بررسی قرار داد.

بازیکنان پس از انجام این تمرین و سرد کردن بدن‌های خود محل تمرین را به سمت هتل ترک کردند.

دیدار تیم‌های ایران و تونس روز جمعه هفته جاری از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران در تونس برگزار می‌شود

منبع: طرفداری

در همین رابطه

مصاحبه با رضا حبیب زاده بازیکن مصدوم ذوب آهن / رحمتی جان مرا نجات داد

مصاحبه با رضا حبیب زاده بازیکن مصدوم ذوب آهن / رحمتی جان مرا نجات داد  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *