صفحه نخست / سلامت / درمان سینوزیت به روش ساده / زمستان را در آرامش سپری کنید
درمان سینوزیت به روش ساده

درمان سینوزیت به روش ساده / زمستان را در آرامش سپری کنید

درمان سینوزیت به روش ساده : درد سینوسی امانتان را بریده است؟ این موارد به شما کمک خواهد کرد

اختصاصی سایت روز خوش : فصل سرما در راه است. ترکیب هوای خشک زمستان، ترموستات روشن و پنجره های بسته می تواند سیستم تنفسی شما را دچار مشکل کند. بهترین راه برای مبارزه با هوای خشک و کاهش احتمال عفونت این است که یک رطوبت ساز بخرید. اگر خیلی سرما می خورید، بهتر است ببینید اشکال کار از کجاست. برای درمان سینوزیت به روش ساده موارد زیر را پیشنهاد می کنیم. در عین حال توصیه اکید ما این است که این روش ها را صرفا توصیه های مکمل قلمداد کنید و در صورت نیاز به متخصص گوش و حلق و بینی نیز مراجعه کنید.

 

 

  1. سینوزیت را درمان کنید: هنگامیکه هوا خیلی خشک است، سینوسها تخلیه نمی شوند و به درستی عمل نمی کنند. به گفته بسیاری از کارشناسان، اضافه کردن رطوبت به هوا به طور کلی برای سلامت سینوس ها مفید است – به خصوص برای کسانی که از گرفتگی بینی و سینوزیت رنج می برند.

 

  1. سریعتر درمان شوید: چه سرما خورده باشید، و چه آسم یا آلرژی داشته باشید، رطوبت ساز رطوبت بینی را حفظ می کند که خود سبب افزایش سرعت روند درمان می شود. افرادی که آلرژی شدید دارند، می توانند رطوبت سازهای مخصوصی را تهیه کنند که هوا را تصفیه نیز می کند.

 

 

  1. با خونریزی بینی خداحافظی کنید: یکی دیگر از دلایلی که باید رطوبت بینی حفظ شود، این است که رطوبت بینی، از خون دماغ شدن جلوگیری می کند. اگر اغلب به دلیل هوای خشک منطقه زندگی، دچار خون دماغ می شوید، رطوبت ساز را امتحان کنید. بسیاری از افراد از عملکرد آن راضی هستند.

 

  1. خروپف نکنید: رطوبتی که رطوبت ساز ایجاد می کند، گلو را از خشک شدن، محافظت می کند و صدای خر و پف را آهسته تر می کند. اگر شما یا همسرتان شب ها خر و پف می کنید، با استفاده از رطوبت ساز، خواب راحت تری خواهید داشت.

 

  1. پوست زیبا داشته باشید: پوست خشک خود را با خوابیدن به همراه یک رطوبت ساز در اتاق، در طول شب آرام کنید. صبح، نه تنها متوجه می شوید که پوست صورت شما نرم تر شده است، بلکه دست ها و لب های شما نیز احساس خشکی نخواهد کرد.

پیش از آنکه رطوبت ساز بخرید، در مورد تفاوت بین دستگاه های بخور سرد و گرم تحقیق کنید.

اختصاصی سایت روز خوش / ترجمه تحریریه سایت روز خوش

*انتشار مطالب اختصاصی سایت روز خوش در رسانه های دیگر، فقط با قراردادن “هایپرلینک منبع” در بازنشر مجاز است.

در همین رابطه

قیمت داروی پیوند کلیه / داروی پیوند کلیه در سراسر کشور رایگان شد

قیمت داروی پیوند کلیه / داروی پیوند کلیه در سراسر کشور رایگان شد به گزارش خبرگزاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *