صفحه نخست / سرخط اخبار / خرید بلیط های المپیک۲۰۲۰/قیمت بلیط های المپیک ۲۰۲۰ مشخص شد

خرید بلیط های المپیک۲۰۲۰/قیمت بلیط های المپیک ۲۰۲۰ مشخص شد

خرید بلیط های المپیک۲۰۲۰/قیمت بلیط های المپیک ۲۰۲۰ مشخص شد

تلویزیون ‘ان.اچ.کی’ ژاپن روز شنبه اعلام کرد بیشترین مبلغ بلیط مربوط به افتتاحیه این بازی ها است که با ۳۰۰ هزار ین معادل دو هزار و ۷۰۰ دلار به فروش می رسد.
بر این اساس، بعد از افتتاحیه، گران ترین بلیط بازی ها هم در حدود هزار و ۱۶۰ دلار برای رقابت های دو و میدانی در نظر گرفته شده است که به احتمال زیاد، مربوط به مسابقه فینال دوی سرعت ۱۰۰ متر مردان است.
کمیته ملی المپیک ژاپن همچنین اعلام کرد بلیط های خاصی هم با قیمت ۲۰۲۰ ین یا حدود ۱۸ دلار، به مناسبت سال برگزاری این المپیک یعنی سال ۲۰۲۰ میلادی، برای مدارس و گروه های دیگری شامل کودکان، سالمندان و معلولان تهیه خواهد شد.
کمیته برگزار کننده المپیک ۲۰۲۰ ژاپن می گوید از آنجایی که می خواهد جوانان زیادی این رویدادها را تماشا کنند، بیش از نیمی از بلیط ها با قیمتی تا حداکثر هشت هزار ین یا حدود ۷۱ دلار عرضه خواهد شد.
برنامه ریزی شده است که فروش بلیط ها از اوایل سال ۲۰۱۹ در وب سایت رسمی بازی ها آغاز شود.
قرار است المپیک ۲۰۲۰ ژاپن، از(۲۴ جولای تا ۸ اگوست) سال ۲۰۲۰ برابر با (۳ تا ۱۸ مرداد) برگزار شود.
در روز ۲۲ جولای دو روز قبل از افتتاحیه بازی ها، یک مسابقه سافت بال در استان فوکوشیما برگزار می شود استانی که در زلزله، سونامی و حادثه هسته ای سال ۲۰۱۱ به شدت آسیب دید این اولین رویداد در این بازیها خواهد بود.
جودو، ژیمناستیک و بدمینتون در این المپیک زودتر برگزار خواهد شد باقی ورزش ها مانند کشتی و همچنین فینال ورزش های گروهی مانند والیبال و فوتبال نیز پس از آن برگزار می شوند.
ماراتن ها از هفت صبح شروع می شوند پیاده روی ۵۰ کیلومتری مردان ساعت ۶ صبح آغاز می شود و ورزش سه گانه نیز از ۸ صبح برگزار می شود.

منبع:ایرنا

در همین رابطه

تصاویر مراسم تشییع جنازه پدر مجیدی/عکس فرهاد مجیدی در سوگ پدر

تصاویر مراسم تشییع جنازه پدر مجیدی/عکس فرهاد مجیدی در سوگ پدر بازیکن سابق استقلال در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *