صفحه نخست / سفر / خانه های جن زده در جهان / فهرست وحشتناک ترین خانه های آمریکا منتشر شد
خانه های جن زده

خانه های جن زده در جهان / فهرست وحشتناک ترین خانه های آمریکا منتشر شد

خانه های جن زده در جهان / فهرست وحشتناک ترین خانه های آمریکا منتشر شد

با کمک گرفتن از استیو کوپلمن متخصص خانه های جن زده فهرستی از وحشتناک ترین خانه های آمریکا تهیه کردیم.

 

  1. آسیلوم ۴۹ (توئل، یوتا)

رازهایی وجود دارند که بیمارستان ها چیزی در مورد آنها به شما نمی گویند، اما جن زدگی یکی از آن رازها نیست. آسیلوم ۴۹ قبلا بیمارستان توئل بوده و قبل از تبدیل شدن به مکانی جن زده به بیمارستان خصوصی تبدیل شده بود. در این خانه ی جن زده، بازدید کنندگان از گروه خود ربوده شده و به تخت های بیمارستان بسته می شوند. اگر قلب شما از سنگ است و چنین موضوعی شما را نمی ترساند، به سراغ ساختمان های اطراف بروید. پرستاران سابقی که در این محل کار کرده اند داستان هایی را در مورد اشباحی تیره و روح های حمله ور گفته اند.

 

  1. خانه جن زد ندر ورلد (نورکراس، جرجیا)

افراد از سرتاسر کشور به این مکان آمده تا ازین لحظات ترسناک استفاده کنند، بودن در این مکان مثل بازی در فیلم های وحشتناک است بدون اینکه واقعا در آن بازی کرده باشید. زمینه ی این مکان هر سال عوض می شود، اما صحنه های واقعی و جلوه های ویژه مدرن آن که به وسیله ی متخصصین فیلم و سینما ساخته شده اند این حس را به شما القا می کنند که در نقش یک شخصیت سینمایی در حال بازی کردن هستید و موجودی شما را تعقیب می کند و دیگر برای فرارا کردن دیر شده است. در حقیقت فیلم های ترسناکی مثل سرزمین زامبی ها و هالووین ۲ در ندر ورلد که در هالیوود ساخته شده اند، از این مکان برای فیلم برداری استفاده کرده اند، چون بسیار واقعی است.

 

  1. ترس پشت دیوارهای ندامتگاه ایالت شرقی (فیلادلفیا، پنسیلوانیا)

داستان های زیادی در مورد مشاهده ی اجنه در این مکان گزارش شده است. این مکان قبلا زندان ایالتی بوده است. دنیای گمشده ی سلول های زندان و برج های نگهبانی خالی پشت دیوارهای ۹ متری ندامتگاه ایالت شرقی قرار گرفته است. این مکان در نظر سنجی سایت AOL رتبه ی اول را در بین خانه های جن زده آمریکا بدست آورده و روزنامه ی نیویورک تایمز این مکان را برای گذراندن هالوین مناسب دانسته است.

 

  1. تریلوانیا (ترل، تگزاس)

برای دیدن یک مکان واقعی ۳۲ مایل به سمت شرق دالاس رفته تا یکی از آراسته ترین خانه های جن زده ی دنیا را مشاهده کنید. ترلوانیا در مساحتی حدود ۲۰ هکتار پخش شده و ۸ جاذبه ی دیدنی دارد و هر سال بیش از ۲۰ هزار بازدید کننده را می ترساند. اساس لین ترس به وردن مانور مربوط است، این خانه جن زده دو طبقه به وسیله ی تصویرگران دیزنی طراحی شده و تدارکات آن نسبت به سایر خانه های جن زده موجود در کشور از همه بیشتر است.

 

  1. ملک اربابی ۴۰ هکتاری (پیتزبرگ، پنسیلوانیا)

این مکان نباید با جنگل ۴۰ هکتاری انیمیشن پو خرسه اشتباه گرفته شود. این مکان دارای ۶ ساختمان ترسناک است. قصابخانه دره جنوبی ما را یاد قصاب خانه فیلم سوئینی تاد می اندازد. در مورد جاذبه های این مکان باید گفت که یکی از دیگری ترسناک تر و شگفت انگیز تر است.

 

  1. کابوس نشویل (نشویل، تنسی)

نشویل شاید یکی از محبوترین مکان ها برای مسافرت انفرادی باشد، اما قطعا دوست نخواهید داشت که تنها به این مکان بروید. کابوس نشویل همواره یکی از بهترین خانه های جن زده ی کشور به شمار می آید و دلائل خود را هم دارد. این مجموعه دارای بازیگرانی متخصص، چیدمانی باورکردنی و تجربه ی هیجان در هر گوشه و کنار خود است.

 

  1. خانه ی وحشت و دخمه ی جن زده (بوفالو، نیویورک)

درون خانه ی وحشت زامبی، دیو، خون آشام، قاتلین روانی و ارواحی وجود دارند که در تمام نقاط خانه پرسه می زنند. دخمه ی جن زده هجدمین فصل خود را جشن گرفته و با جلوه های ویژه، انیمیشن های جذاب و چیدمانی هالیوودی ضربان قلب شما را بالا برده و با ترس را به چهره ی شما می کشاند.

 

  1. هتل جن زده (سن دیه گو، کالیفورنیا)

ارواح و غول های این هتل جن زده ۱۸۰ درجه با استانداردهای یک هتل امن فاصله دارند. آنها در آسانسور، کوچه های پر از زامبی و متروی وحشت به سراغ شما می آیند. اگرچه، اگر شما تنها به دنبال هیجان هستید، به هتل جن زده بیایید، این مکان همیشه به عنوان یکی از بهترین خانه های جن زده مجله ورلد شناخته می شود.

اختصاصی سایت روز خوش / ترجمه تحریریه سایت روز خوش

*انتشار مطالب اختصاصی سایت روز خوش در رسانه های دیگر، فقط با قراردادن “هایپرلینک منبع” در بازنشر مجاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *