صفحه نخست / ویدیو / حمله شاکی به متهم در دادگاه / پزشک خاطی سه دختر او را آزار جنسی داده بود ( ویدئو)

حمله شاکی به متهم در دادگاه / پزشک خاطی سه دختر او را آزار جنسی داده بود ( ویدئو)

حمله شاکی به متهم در دادگاه / پزشک خاطی سه دختر او را آزار جنسی داده بود ( ویدئو)

روز جمعه ، پدر سه دختر که توسط لری نصار ، پزشک سابق مورد آزار جنسی قرار گفته بودند در دادگاه ایتون کانتی در آمریکا ناگهان عنان از کف داد و سعی کرد به سمت نصار حمله کند ، اما چندین افسر تنومند دادگاه او را نقش بر زمین کردند و به او دستبند زدند. این مرد فریاد می زند :” فقط یک دقیقه من را با آن حرامزاده تنها بگذارید. فقط یک دقیقه” اما افسران امنیتی با نوعی همذات پنداری او را دعوت به آرامش می کنند. “ریلکس باش مرد. فقط ریلکس باش.”

پیش از آغاز درگیری او از خانم قاضی می خواهد که تنها به او ۵ دقیقه او را با این اهریمن تنها بگذارد . اما قاضی می گوید :” نه آقا . نمی توانم همچین کاری بکنم.”

بعد از اینکه او به خارج از دادگاه هدایت می شود قاضی زن دادگاه از حاضران می خواهد علی رغم تجربه تلخی که داشته اند اما به طرز صحیح در دادگاه رفتار کنند. این ویدئو روز جمعه ( ۲ فوریه) توسط سی ان ان منتشر شد.

به گزارش سرویس ویدئو سایت روزخوش لری نصار، پزشک سابق تیم المپیک دختران ژیمناست آمریکا که به اتهام آزارجنسی ۱۵۶ دختر بچه در دادگاهی در میشیگان محاکمه شد به ۱۷۵ سال زندان محکوم شد.

دو هفته پیش آنجلا پاویلاتیس، دادستان کل ایالت میشیگان، پیش از قرائت حکم قاضی گفت: “دکتر نصار بارها دختر بچه‌ها را دستمالی کرده و بدون مقاصد پزشکی به اندام‌های جنسی آنها دست زده. او این آزارها را در مواردی در حضور والدین که فرزندشان را به مطب آورده بوده‌اند، انجام داده است… گاه این آزارها حدود ۲۰ دقیقه ادامه یافته است.”

همزمان با صدور حکم دادگاه علیه دکتر نصار، بسیاری از دختران جوان قربانی او در سخنانی هیجانی با گریه از انزجار خود نسبت به اعمال این پزشک ورزشی سخن گفتند.

در یک هفته گذشته دهها نفر از قربانیان این پزشک ورزشی با آمدن به دادگاه برابر او ایستادند و از تجربه دردناک خود سخن گفتند.

اختصاصی سایت روز خوش / ترجمه تحریریه سایت روز خوش

*انتشار مطالب اختصاصی سایت روز خوش در رسانه های دیگر، فقط با قراردادن “هایپرلینک منبع” در بازنشر مجاز است.

در همین رابطه

دروازه بان ها جام جهانی 2018

زیباترین حرکات دروازه بان ها در جام جهانی ۲۰۱۸ / سیو استثننایی بیرانوند (ویدئو)

زیباترین حرکات دروازه بان ها در جام جهانی ۲۰۱۸ / سیو استثننایی بیرانوند (ویدئو)  در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *