صفحه نخست / سرخط اخبار / تیام عصبی از نامه استقلال به عجمان/تیام حاضر است ۳۵۰ هزار دلار بگیرد ولی استقلال ضرر ببیند

تیام عصبی از نامه استقلال به عجمان/تیام حاضر است ۳۵۰ هزار دلار بگیرد ولی استقلال ضرر ببیند

تیام عصبی از نامه استقلال به عجمان/تیام حاضر است ۳۵۰ هزار دلار بگیرد ولی استقلال ضرر ببیند

تیام که در بندی از قراردادش با استقلال به صورت شفاف قید شده در صورتی که پیشنهادی بالای ۴۰۰ هزار دلار از باشگاهی خارجی داشته باشد باید در هنگام جدایی ۲۰۰ هزار دلار بپردازد در غیر این صورت می تواند بدون پرداخت پول یک طرفه فسخ و راهی باشگاه دیگر شود.

او در مذاکراتی که با طرف اماراتی خود داشته با عجمانی ها به عنوان مشتری اول خود به این توافق رسیده که قراردادی زیر ۴۰۰ هزار دلار مثلا ۳۵۰ هزار دلاری با آپشن های فردی ببندد تا به این شکل مانع عملی شدن بند پرداخت ۲۰۰ هزار دلار به باشگاه استقلال شود.

راهکاری قانونی که می‌تواند مانع سود ۲۰۰ هزار دلاری برای آبی‌های پایتخت شود تا شوک دوم از سوی تیام بعد از قطع همکاری به شفر و استقلالی‌ها وارد شود. گویا تیام و مدیربرنامه‌هایش که بسیار از نامه اخیر باشگاه استقلال به عجمانی‌ها گله مند هستند این پروسه را در دستور کار خود قرار داده‌اند تا پاسخ تندی به مدیران استقلال داده باشند.

باشگاه عجمان به عنوان یکی از سه مشتری اماراتی و قطری مامه تیام تا این لحظه با پیشنهاد قرارداد دو ساله به ارزش هر فصل ۱.۲ میلیون دلار نزدیک ترین باشگاه به عقد قرارداد با مهاجم سنگالی محسوب می‌شود که براساس درخواست تیام این توافق قرار است در قرارداد اصلی ۳۵۰ هزار دلار اعلام رسمی و آپشن ۸۵۰ هزار دلاری برای او در نظر گرفته شود تا به این ترتیب توافق قبلی این مهاجم با استقلال برای فعال کردن بند فسخ ۲۰۰ هزار دلاری برای قرارداد بالای ۴۰۰ هزار دلار با باشگاه جدید کان لم یکن تلقی شود.

این درحالی است که سران باشگاه استقلال هم بنا به آخرین اظهارنظرها در نظر دارند همچنان سفت و محکم پیگیر مفاد توافقات خود با این مهاجم سنگالی باشند و به راحتی اجازه جدایی به مامه تیام را ندهند از همین رو به نظر می‌رسد دعوی حقوقی این دو طرف در روزهای آتی جنبه جدی‌تری به خود گرفته و بر حساسیت‌های موجود بیافزاید

منبع:خبر آنلاین

در همین رابطه

مصاحبه با رضا حبیب زاده بازیکن مصدوم ذوب آهن / رحمتی جان مرا نجات داد

مصاحبه با رضا حبیب زاده بازیکن مصدوم ذوب آهن / رحمتی جان مرا نجات داد  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *