صفحه نخست / سرخط اخبار / تغییر ساعت مترو خط ۵ از شنبه / تغییر ساعت کار ادارات دلیل تغییر ساعت مترو

تغییر ساعت مترو خط ۵ از شنبه / تغییر ساعت کار ادارات دلیل تغییر ساعت مترو

تغییر ساعت مترو خط ۵ از شنبه / تغییر ساعت کار ادارات دلیل تغییر ساعت مترو

فرنوش نوبخت با اشاره به اینکه از شانزدهم تیرماه و با تغییر ساعت کار براساس بخشنامه استانداری تهران، شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه نیز ساعات فعالیت خطوط خود را تغییر داده است، افزود: با توجه به اینکه اکنون ساعات ادارات نیم ساعت تغییر کرده و ساعت کاری از ۶:۳۰ صبح آغاز می‌شود، ساعت فعالیت خط ۵ متروی تهران و حومه هم از روز شنبه تغییر خواهد کرد.

وی تصریح کرد: از صبح روز شنبه ۶ مرداد ۹۷ اولین قطار خط ۵ متروی تهران و حومه از سمت گلشهر به تهران، ساعت ۴:۴۵ صبح حرکت خواهد کرد.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ادامه داد: فعالیت خط یک، دو، سه، چهار و هفت متروی تهران همانند روز‌های قبل از ساعت ۵ صبح آغاز می‌شود.
وی با بیان اینکه سرویس دهی خطوط متروی تهران و حومه تا ساعت ۲۲:۳۰ ادامه خواهد داشت، گفت: برنامه حرکت قطار‌ها با ساعات جدید کاری تطبیق پیدا کرده و فاصله اعزام قطار در زمان‌های پرتردد کاهش یافته است.
بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، نوبخت در پایان خاطرنشان کرد: این تغییر ساعت به منظور رفاه حال بیشتر کارکنان ادارات تا ۱۹ مرداد ماه ۹۷ اعمال می‌شود و پس از آن زمان فعالیت متروی تهران و حومه به حالت عادی خود باز می‌گردد.

منبع: فردا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *