صفحه نخست / سرخط اخبار / تغییر در تیم اقتصادی دولت /محمود صادقی:تیم اقتصادی هماهنگی لازم را ندارد

تغییر در تیم اقتصادی دولت /محمود صادقی:تیم اقتصادی هماهنگی لازم را ندارد

تغییر در تیم اقتصادی دولت /محمود صادقی:تیم اقتصادی هماهنگی لازم را ندارد

محمود صادقی نماینده تهران و عضو فراکسیون امید  در خصوص تغییر تیم اقتصادی دولت، گفت: منبع موثقی در خصوص تغییر تیم اقتصادی دولت اظهارنظر نکرده و جسته‌وگریخته در رسانه‌ها و از سوی دولت نقل‌شده که در تیم اقتصادی تغییراتی ایجاد خواهد شد اما مجلس و فراکسیون امید انتظار دارند در تیم اقتصادی تغییراتی صورت بگیرد و افراد منسجم‌تر شوند.

 

او در گفت‌وگو با «اعتمادآنلاین» ادامه داد: تیم اقتصادی دولت باید کارآمدتر باشد و حتی در اعتراضات دی‌ماه هم فراکسیون امید بیانیه‌ای داد و انتظار خود را اعلام کرد که تیم اقتصادی لازم است یک تحولی داشته باشد تا تحرک بهتری داشته باشد. همچنین بیش از ۱۸۰ نماینده از طیف‌های مختلف نامه‌ای را به‌منظور تغییر تیم اقتصادی دولت امضا کردند.

 

این نماینده مجلس تأکید کرد: تیم اقتصادی مرکب از وزیر اقتصاد، وزیر صنعت و معدن و بانک مرکزی و سازمان برنامه است و به نظر می‌آید این تیم انسجام، هماهنگی و کارآمدی لازم را بخصوص برای کار در شرایط بحرانی باهم ندارند درمجموع تحول باید در این ترکیب صورت بگیرد.

 

صادقی گفت: از جایگزین‌های احتمالی در تیم اقتصادی دولت بی‌اطلاع هستم.

 

او همچنین با اشاره به انتشار اظهارات منتسب به او در خصوص فایل صوتی یک نماینده مجلس، گفت: نقل و قول درستی از من نشده است. من گفتم چون این موضوع به حریم خصوصی اشخاص مربوط می‌شود علاقه‌ای به سرک کشیدن نداشتم اما نگفتم مجلس نباید پیگیری کند.

 

او ادامه داد: این موضوع به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مربوط می‌شود که من هیچ مسئولیتی در آنجا ندارم. طبعاً اگر آن هیات بخواهد ورود کند و شاکی داشته باشد ممکن است به روال خودشان این رسیدگی را انجام بدهند.

در همین رابطه

تامین کالا کارت برای تامین کالا های اساسی / توزیع کوپن الکتریکی برای کمک به مردم

تامین کالا کارت برای تامین کالا های اساسی / توزیع کوپن الکتریکی برای کمک به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *