صفحه نخست / سرخط اخبار / تعطیلی مدارس استان فارس / مدرسه کدام شهرها در فارس تعطیل هستند؟

تعطیلی مدارس استان فارس / مدرسه کدام شهرها در فارس تعطیل هستند؟

تعطیلی مدارس استان فارس / مدرسه کدام شهرها در فارس تعطیل هستند؟

رییس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس از تعطیلی تمام مدارس در بعضی شهرستان‌های فارس برای نوبت عصر روز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت خبر داد.

‌به گزارش ایسنا‌، به نقل از آموزش و پرورش فارس، حمیدرضا شعبانی گفت: با توجه به شدت گرد و غبار و آلودگی هوا ناشی از آن، مدارس تمام مقاطع تحصیلی شهرستان‌های شیراز، مرودشت، کازرون، ممسنی، رستم، فیروزآباد، لامرد، مهر، سروستان امروز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه ۹۷ در نوبت عصر تعطیل است.

شعبانی افزود: این تصمیم از سوی ستاد مدیریت بحران استانداری فارس و با توجه به وضعیت بسیار خطرناک آلودگی هوا، ناشی از شدت گرد و غبار تنها برای شهرستان‌های اعلام شده اتخاذ شده است.

وی در ادامه گفت: با توجه به وضعیت غیر خطرناک (ناسالم) هوا در شهرستان‌های نی ریز، خرم بید، استهبان و داراب، تصمیم گیری در مورد تعطیلی نوبت عصر مدارس این شهرستان‌ها به فرمانداران به عنوان رییس ستاد مدیریت بحران شهرستان محول شده است‌.

براساس این گزارش، برای نوبت عصر امروز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت در شهرستان استهبان، مدارس ابتدایی و پیش دبستانی و در شهرستان داراب نیز تمامی مقاطع تحصیلی در نوبت عصر تعطیل اعلام شده است‌.

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *