صفحه نخست / هنر / تصویری از آنجلینا جولی در فروشگاه / کدام مجله ها را می خرد؟
تصویری از آنجلینا جولی در فروشگاه / کدام مجله ها را می خرد؟

تصویری از آنجلینا جولی در فروشگاه / کدام مجله ها را می خرد؟

تصویری از آنجلینا جولی در فروشگاه / کدام مجله ها را می خرد؟

آنجلینا جولی حتی در زمان انجام کارهای روزمره خود هم دلرباست.

دیده شده که این کارگردان ۴۲ ساله در فروشگاه گلسون در لوس فلیز، کالیفورنیا با لبخندی بر لب در راهروهای فروشگاه قدم می زند. آنجلینا جولی با کت سیاه بلند که به زمین می رسد و همچنین پاشنه هایی باریک بسیار شیک بنظر رسیده و در حالیکه موهایش را پر حجم و زیبا درست کرده، سبد خریدش را در راهروهای فروشگاه جلو می راند.

بر طبق گفته یک شاهد عینی، جولی محصولات تازه، بطری فلفل سبز، سوپ رشته ای فوری، تخم مرغ های ارگانیک و همچنین سبیل های تقلبی برای کودکانش یعنی مدوکس، پکس، زهرا، شیلو و ویوینس و ناکس دوقلو، خرید. او همچنین آخرین نسخه از مجله نشنال جئوگرافی و مری کلر را خریداری کرد. جولی در مجله ی ونیتی فیر (Vanity Fair)  گفته بود که او به درخواست کودکانش به کلاس آشپزی می رود.

جولی در مورد اولویت های حال حاضر خود می گوید: “من فقط می خواهم برای کودکانم صبحانه ای عالی درست کنم و به خانه داری بپردازم.من به درخواست کودکانم به کلاس آشپزی می روم. شبها قبل از خواب با خود می گویم که آیا به عنوان یک مادر وظیفه ی خود را درست انجام داده و یا اینکه مادری متوسط بوده ام؟”

او در اوایل این ماه در مصاحبه با ساندی تلگراف در مورد یادگیری آشپزی مطالبی را عنوان کرده است.

“آشپزی یکی آن چیزهایی است که زمانی که در زندگی به آرامش رسیده ایم و وقت برای گذراندن داریم به آن می پردازیم. اما من مقداری بی صبر هستم و دمدمی مزاجم. اما الان می خواهم صبر خود را نشان دهم. حس می کنم که اگر آشپزی کنم، تمام فرزندان من می توانند زمان بیشتری را در کنار یکدیگر سپری کنند. اگرچه آنها اغلب، اوضاع را به دست خود می گیرند و به من گویند که خودشان می توانند آن کار را بهتر انجام دهند.”

جولی این ماه در نخستین اکران “آن ها ابتدا پدرم را کشتند” در فستیوال بین المللی فیلم تورنتو به همراه تمام فرزندانش شرکت کرد. او در آنجا به خبرگذاری ای تی گفته بود که چرا کودکانش در حین مصاحبه ی او می خندیدند.

 

اختصاصی سایت روز خوش / ترجمه تحریریه سایت روز خوش

*انتشار مطالب اختصاصی سایت روز خوش در رسانه های دیگر، فقط با قراردادن “هایپرلینک منبع” در بازنشر مجاز است.

در همین رابطه

متن جنجالی و توهین امیز کیهان علیه لیلا حاتمی / تعبیر زشت کیهان از لیلا حاتمی

متن جنجالی و توهین امیز کیهان علیه لیلا حاتمی / تعبیر زشت کیهان از لیلا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *