صفحه نخست / سرخط اخبار / تصویربردار صدا و سیما به کما رفت / شلیک گلوله به تصویربردار صدا و سیما

تصویربردار صدا و سیما به کما رفت / شلیک گلوله به تصویربردار صدا و سیما

تصویربردار صدا و سیما به کما رفت / شلیک گلوله به تصویربردار صدا و سیما

تضاهرات ضد دولتی در پاریس فرانسه به خشونت کشیده شد و در این بین تصویربردار صدا و سیما که در حال پوشش خبری این تضاهرات بود به سمت وی از طرف پلیس فرانسه شلیک شد و گلوله به سر وی برخورد کرد و وی بیهوش شد . توحیدیان تصویربردار خبری صدا و سیما به دلیل خونریزی شدید به کما رفت .

تصویربردار خبرگزاری صدا و سیما در فرانسه که بر اثر خشونت پلیس این کشور مجروح شده بود، به کما رفت.

به گزارش ایسنا، توحیدیان، تصویربردار دفتر خبری صداوسیما در پاریس به هنگام پوشش خبری تظاهرات ضددولتی در پاریس به ضرب گلوله پلاستیکی پلیس ضد شورش فرانسه از ناحیه سر به شدت مجروح شده بود. وی دقایقی پیش در بیمارستان اوربیتال پاریس به علت شدت خونریزی مغزی به کما رفت.

گروه خبری صداوسیما که برای پوشش تظاهرات روز کارگر و در اصل تظاهرات علیه سیاست‌های ماکرون از میدان باستی به سمت میدان ایتالی رفته بود، در اثر حمله پلیس فرانسه به تظاهرکنندگان به شدت مجروح و راهی بیمارستان شدند.

شهسوار حسینی، خبرنگار صدا و سیما نیز در اثر استنشاق گازهای سمی شلیک شده توسط پلیس ضدشورش فرانسه پس از احیای سرپایی به بیمارستان منتقل شده است. حال خبرنگار دفتر صدا و سیما رو به بهبودی است.

پلیس و نیروهای امنیتی فرانسه از تهیه تصویر و عکس از گروه خبری صدا و سیما که در پی خشونت پلیس این کشور مجروح و در بیمارستان «اوبیتال» پاریس بستری شده‌اند، ممانعت می‌کند.

منبع: ایسنا

در همین رابطه

برنامه فیلم های اخر هفته تلویزیون / گزارش کاملی از فیلم های اخر هفته صدا وسیما

برنامه فیلم های اخر هفته تلویزیون / گزارش کاملی از فیلم های اخر هفته صدا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *