صفحه نخست / سرخط اخبار / تاریخ برگزاری نمایشگاه کتاب / محل برگزاری نمایشگاه کتاب

تاریخ برگزاری نمایشگاه کتاب / محل برگزاری نمایشگاه کتاب

تاریخ برگزاری نمایشگاه کتاب / محل برگزاری نمایشگاه کتاب

نمایشگاه کتاب تهران که هرساله در اردیبهشت ماه برگزار می شود و استقبال خوبی از آن می شود ، امسال نیز از ۱۲ اردیبهشت در مصلی تهران برگزار خواهد شد . نمایشگاه کتاب تهران از تاریخ ۱۲ اردیبهشت تا ۲۲ اردیبهشت در مصلی تهران برگزار می شود که در آن ناشران داخلی و خارجی حضور دارند.

سخنگوی شورای سیاست‌گذاری سی‌و‌یکمین نمایشگاه کتاب تهران از برگزاری این رویداد فرهنگی از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ۹۷ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نخستین جلسه شورای سیاست‌گذاری سی‌و‌یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برگزار شد و بر اساس مصوبه این شورا، همایون امیرزاده به عنوان سخنگو انتخاب شد.

همایون امیرزاده درباره مصوبات این شورا در نخستین جلسه گفت: «این جلسه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد و در نخستین گام، زمان برگزاری نمایشگاه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و سرانجام مقرر شد سی‌و‌یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت برگزار شود.»

سخنگوی شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه همچنین از انتخاب مهمانان ویژه نمایشگاه کتاب تهران برای سه سال آینده خبر داد و گفت: «با توجه به درخواست‌های دریافت شده، مهمانان ویژه نمایشگاه برای سه سال آینده مشخص شدند. بر این اساس صربستان به عنوان مهمان ویژه در نمایشگاه سی‌و‌یکم حضور خواهد داشت و چین و ژاپن نیز به ترتیب مهمان ویژه نمایشگاه کتاب تهران در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ خواهند بود.»

او افزود: «همچنین نظر به اهمیت انتخاب شهر مهمان از حوزه ایران فرهنگی، مقرر شد بررسی‌ها و مذاکرات لازم انجام شود و پس از قطعی شدن گزینه‌ها، در جلسه شورای سیاست‌گذاری به تصویب برسد.»

امیرزاده در پایان خاطرنشان کرد: «همچنین در مورد مکان برگزاری نمایشگاه نیز گزارشی توسط دبیرخانه نمایشگاه کتاب تهران ارایه شد و بحث و تصمیم‌گیری درباه آن به جلسات آتی شورا موکول شد.»

نخستین جلسه شورای سیاست‌گذاری سی‌و‌یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور سیدعباس صالحی، محسن جوادی، علی‌اکبر اشعری، محمود آموزگار، مهدی فیروزان، رضا امیرخانی، مهدی اسماعیلی‌راد، محمد حمزه‌زاده، محمد سلگی، همایون امیرزاده و علی‌اصغر سیدآبادی برگزار شد.

منبع: خبرآنلاین

در همین رابطه

نمایشگاه کتاب تهران / چهارمین روز نمایشگاه کتاب

نمایشگاه کتاب تهران / چهارمین روز نمایشگاه کتاب نمایشگاه کتاب تهران که هرساله در اردیبهشت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *